Tebe snáď na tom niečo vadí ? Keď máš príjem 3000eur, tak žiadny problém. Alebo ich nemáš ? :-)
Tebe snáď na tom niečo vadí ? Keď máš príjem 3000eur, tak žiadny problém. Alebo ich nemáš ? :-)
Ani ja nepíšem o svojom príjme ! Stačí si prečítať lepšie článok, skôr než začneš trollovať ! :-)
..."Celkové mesačné náklady jedného člena slovenskej domácnosti predstavovali podľa aktuálnych údajov Štatistického úradu (ŠÚ) SR v roku 2016 v priemere 358,4 eura"..."Najväčšiu položku tvoria potraviny v mesačných výdavkoch obyvateľov Košického kraja (21,9 %) a najmenšiu v Bratislavskom kraji (16,4 %). „V absolútnom vyjadrení pritom najmenej vynaloží na mesačný nákup potravín a nealkoholických nápojov obyvateľ Prešovského kraja, a to 57,6 eura. Naopak, najviac minie v priemere člen domácnosti Trenčianskeho kraja, a to 76,3 eura,“ spresnila analytička"...
Hlavne, že Ty si sám so sebou spokojný...:-)))
Hm, sám už zabúdaš pomaly svoj rodný jazyk, robíš chyby, ale vyčítať ich druhému Ti nerobí problém. Tomu sa na Slovensku hovorí drzosť. V Amerike sa tomu asi hovorí sebavedomie. Však ? Mr. "amerikán"...
Pätinu výdavkov ? :-)))To by sme sa mali veľmi dobre, keby sa dalo prestravovať za cca 20% t.j. asi za 75eur ! ! !
Vávra, konečne si si prečítal po sebe, čo si opäť vypotil ? Neskoro ! Lebo pôvodný titulok znel: "Najtuhšia zima príde jar. Tú budúcu, tvrdí hviezda Hry o tróny".
Nabudúce si to skontroluj ešte pred zverejnením ! ! !
Človeče, kde Ty žiješ ? Nemáš prístup k televízii, internetu, alebo aspoň k dennej tlači ? Nevadí, prezradím Ti "novinu" ! Už niečo vyše roka je v ďalekej krajine za veľkou mlákou v kresle prezidenta ozajstná kreatúra a šašo ! :-)))
„Drahoš reprezentoval skôr to, čo sa týka budúcnosti, Zeman skôr stelesňuje minulosť,“ povedal Mesežnikov.
Hej, a preto volili Zemana na "budúcich" päť rokov Ty génius ! :-)))
"Prajem im, aby aspon v najblizsich prezidentskych volbch si zvolili takeho slusneho a kultivovaneho cloveka, ako mame my prezidenta Kisku, dovtedy nam ho bude musiet ich mudrejsia 49% takmerpolovica zavidiet".
:-))))))))))))))Teda človeče, Ty vieš zo seba urobiť blázna ! ! ! :-)))))))))))))))
HA-HA-HA ! VYHRAL ZEMAN ! ! !
Výsledok volieb ukázal, že FANÚŠIK IV. CENOVEJ SKUPINY SI TY ! ! ! :-)))))))))))))))))
Úbohé ! Úbohé ! Úbohé !
Ak by som vyhral ako "Olympijský športovec Ruska" na protest by som pri ceremoniály opustil stupienok pre víťaza hneď po odovzdaní medaily, pred spustením "olympijskej hymny" !
Nebude. Dobytok konči na bitúnku !
Hej, ale napísal si to v zmysle, že Donald a Ty nie ste na "mužatky" ! Ale ja som príspevok napísal v zmysle opačnom. Teda, že Haleyová netrpí gerontofíliou ! Rozdieľ, že ? :-)
Hm, a myslíš si hádam, že Haleyová je postihnutá gerontofíliou ? :-)))
Ty si žil v "komunizme" ? :-))) No to sú mi veci ! A kde bol ten Tvoj komunizmus ? Na Marse ?! Lebo v dejinách planéty Zem, nikdy, nikde "komunizmus" nebol ! ! ! Bol "len" socializmus....To len pre Tvoju informáciu, chrobák Truhlík ! :-)
Tomu sa hovorí "gól do vlastnej brány" ! Poslať polonahé vypasené monštrum s nápisom "Zeman krívajúce monštrum". :-)))
Odporúčame