super
V kampani na referendum by podľa mňa stačilo povedať:Zbavte nás už konečne tej imunity VY,lebo MY si z VÁS robíme len srandu! Zneužili jeho osobu, česť a dôstojnosť:Osobu -áno,mali mať jeho súhlas, Ćesť-čestne sa zachovať a zavolať políciu,ked´viem ,že sa mi nič nestane,nie je nijaká česť,ale arogancia.A ak považuje pán Doc.JUDr. toto, za dôstojné chovanie, hodné homo-sapiens,tak mu gratulujem a držím palce na súde!
Aj ked´Mojsejovú dvakrát nemusím,a kvákala svojím typickým neomaleným spôsobom,celkom vystihla charakteristiku spoluúčinkujúcich.Mňa osobne najviac sklamala Máziková trápnym spojenectvom s Dolly a snahou zosmiešniť a znemožniť Bartošovú.Vo svojom veku by naozaj mohla byť nad vecou.Podobných relácií o varení je na obrazovke už dosť,tak že by nejako zvlášť ohúrili,sa nedá povedať!Najlepší z celého humbuku, bol Mojsejovej komentár,dobre som sa na nej pobavil.
presne to isté by som aj ja doporučil
Odporúčame