Francúzi sa nepridajú k USA,oni majú svoje vojny vo svojich koloniách.
Francúzi sa nepridajú k USA,oni majú svoje vojny vo svojich koloniách.
Pastikari by nemali jazdiť každý víkend na chaty a hneď by bolo viac paliva.
Keby len na novinárov,oni dokonca strieľajú aj na vládnych politikov.
Zelená menšina zjavne nepochopila,že existuje vlastnícka väčšina a jej postoj k zmene ochrany je podľa ústavy najpodstatnejší
Ukrajina melie z posledného.Rusi by mali pridať.
Maďarská opozícia vytiahne z hrobu aj banderu aby začal robiť čistky s Orbánom.
Banda herecká,česť výnimkám.
Chorvátsko už nikdy.
chyba súčasnej vlády ,že toho žebráka nevedia uzemniť.
Kua ,konečne Pravda niečo pravdivo dala aj proti progrresívnym Paštikárom.
Najprv česi vraveli že to bol Putin,údajne našli jeho pás pri plote.
Peniaze z ukrajinských fondov robia aj nemožné veci. Tá ma´darská opozícia je ako tá naša .
Nejaký macko údajne bol najlepší v inej disciplíne ako vojenský expert.
Naši predkovia si poradili s Banderovcami .
Nech je predsedom bratidslavskej strany ,ale predsedom vlády Slovenska on veru nikdá nebude ,nemá na to gule.
Vlk je premnožený ako diviaky. Loviť treba ,alebo vypustiť v Paštiķárove, v Starom Meste.
Bandera žije, chyťte ho.
Ja skôr vidím ropný kolaps EU.
Debatujem občas s Ukrajincami . Na Zelenského nemajú pekného slova. Celú krajinu vďaka nedohode s Ruskom ide rozvrátiť a populáciu znížil o polovicu.
Odporúčame