Rusi sú zavislí na Číne a bandera na kokaíne.
Rusi sú zavislí na Číne a bandera na kokaíne.
Bandera a pobaltskí pohrobkovia ríše znášajú ťažko svoju porážku.
Pripadá mi to ako "Proletári všetkých strán spojte sa !" Ten Šimečka ozaj nie je autorita.
naštuduj si historiu. Dobre si sa pomenoval.
Nejak sa nám tá EU čistí podobne ako Augiášove chlievy od nánosu liberálneho progresivizmu.
Kto chce vidieť medveďa , nemusí za nimi chodiť do ZOO. Medveď si vás nájde sám.
Ktorá fašistická krajina by povolila prelet , keď sa jedná o oslavu ich porážky v 2.sv.
Fašizmus ožíva ,jednak na Ukrajine v podobe banderu a pobaltské štáty svoju bezvýznamnosť odievajú do šiat minulosti a nenávisti.
Fašista zostane fašistom.
Neschvalujem všetko čo robí súčasná vláda ,ale vláda Šimečku a spol. by bola pre Slovensko jadrová katastrofa.
Takéto články privádzajú opozíciu do infarktovych stavov.
ty si pravdepodobne Šimečkov prst v nose a nevidíš na koniec nosa.
Super zhodnotenie politickej situácie .
Káčer je momentálna nula . Respektíve dve nuly.
na druhej strane zas vieme o plate pre mimovládky od Anglosasov, aby ovplyvnili voľby na Slovensku .
Treba dať priestor novým tváram z fakúlt herectva a ochotnickych divadiel. Tí sucasní až na malé výnimky sú za zenitom.
Adela je chodiaci rozum , ten cifra,či číslo ,je asi nejaký magor .
Matisakk ,či ako sa voláš,vydrž po voľbách. Odborníčka na populizmus,no to sme tu ešte nemali. Ešte tak odborníka na tvoju zaujatosť.
Zástupcovia 72 rodov by chceli porážku Orbána ,no uvidíme v nedeľu.
Fašizmus liberalizmu v praxi.
Odporúčame