Vy opoziční tĺci, mali ste tri roky aby ste ich zavreli za pomoci nezávislých súdov . Aj ja som za potrestanie kriminálnikov ,ale stále len tliachate ,zvolávate plačovky ,mimoriadne zasadnutia ,ohovárate v EU parlamente a výsledok je nula. Tak pohnite zadkamia niečo už robte . Chcete vládnúť ,ale ste neschopáci.

