Nemecko a Francúzsko majú trpkú minulosť pri svojich útokoch na Rusko. Neviem načo tie výkriky ,asi nemajú učebnice dejepisu.
Nemecko a Francúzsko majú trpkú minulosť pri svojich útokoch na Rusko. Neviem načo tie výkriky ,asi nemajú učebnice dejepisu.
Súčasný neoliberálny systém potrebuje takýchto lajchov na demontáž zaužívaných hodnôt a tradícií.
Na americké lietadlá máme ,na zazeleňovanie krajiny a zadržovanie slabých vodných zrážok nič????
Nakoniec sa zistí ,že zábery Antarktídy a američana sú z ateliérov hollywoodu.
360 tis. obetí kvôli snahe Západu a USA zmeniť režim v Sýrii. Názorný príklad toho, ako sa prelieva krv nevinných pre nerasty a kolonizačné ambície klubu bohatých zemí smädných po krvi .
Volieb sa treba zúčastniť a treba voliť poslancov ktorí sa nevezú na vlne mainstreamu diktovanú eu liberálmi.
Tlačia sa tu k nám cudzie tradície,no je to lepšie ako keby ku nám dorazili rakety stredného doletu z USA za účelom agresie voči Rusku.
Briti majú doma veľa problémov a koledujú si o ne aj v blízkosti Ruska. Stratu kolónii pocítili tvrdo a dodnes sa z toho nespamätali.
Čo chcú,nakladať otrokov?
Bránia suverenitu Slovenska na Ruských hraniciach?
Prehráš prachy v herni a navštíviš nebankovku aby si mohol pokračovať v dotovaní zábavného priemyslu.
Do éteru vyhodená kvapka nádeje pre usakov ,že ruský plyn asi nepôjde do Európy ,je zbožným prianím pre dovozcov drahšieho plynu z USA. Matišák sa toho chytil ako slepá ryba na háčik.
Konečne sa začínajú prebúdzať solídni novinári s mečom pravdovravnosti aj keď sa to týka tzv. "elít". Som rád ,že počet tých dobrých narastá a svojou pravdou šklbú perie z krídiel padlých anjelov.
Svoju ďalšiu prehratú vojnu vo svete vedia propagandisticky premenovať na víťazstvo demokracie. Za tie vyhodené mld. dolárov mohli aspoň trochu zmierniť biedu svojej krajiny.
FT nech si dá za osobnosť roka aj Yetiho. Špekulantov s krídlami poznáme aj na Slovensku. A FT aj tak nečítam.
O USA stačí uvádzať v médiách a na sociálnych sieťach len pravdu a američania hneď vrhnú ďalšie natlačené mld.do neziskoviek a agentúr na propagandu a demagógiu ich ponímania demokracie a jej inštalácie vo svete.Svetlé príklady sú v každej krajine NATO s ich domácimi poskokmi,ďalej v krajinách s nerastnými surovinami a pod.
Smer pikuje k zemi ako F-16 so stretom s ruským SU-57 a to som prívrženec tejto vlády.
V Rakúsku sú 4x vyššie platy a ceny rovnaké ako u nás.?
Človek aspoň už vie koho voliť a koho odmietnuť.USA ekonomika musí byť v srabe ,keď ju zachraňuje za pomoci SNS a Smeru aj naša malá krajina .
Odporúčame