Rybníček nech si Pohodu vytvori vo svojom domácom rybníku a za svoje a progresívne peniaze.
Rybníček nech si Pohodu vytvori vo svojom domácom rybníku a za svoje a progresívne peniaze.
Bratislavské buzni stiahnú slipy na pol žrde.
Drogy sú svinstvo ,ten chlap je už úplne mimo. Prečo si ukrajinci nevedia upratať bordel v záhrade.
Fico to už dávno vedel ,že s nulou sa nedá stretnúť.
Drogy môžu predávať aj v meste s Rybníčkom.
Smer Berlín nadobúda na aktuálnosti.
Žobrák,Rusi musia pritvrdiť.
Pravda si vybrala ozaj slabého hráča do svojej protiruskej propagandy.
Áno ,a o tom je súčasný boj s pohrobkami
Hej ,banderovci sú v Mariapoli a Rusi klopu na vráta Kyjevu.
Pokiaľ bude existovať Bandera ,bude to do posledného.
Bandera to vedie do konečného zániku umelého štátu.
Kyjev teraz hasia.
Rusi musia pritvrdiť a vojna skončí.
Opozícia ,tíško seďte ,šúchajte teplými nožičkami . Predčasné voľby nebudú a ak budú zas prehráte.
Bruselské liberálne buzny to je ako diktát fašizmu.
Danko nechce posily v SNS ,on si stranu pred voľbami potopí aj sám. Je to škoda.
Asi si tento panáčik zmýlil U krajinu.
Odporúčame