Rusi ani nepotrebujú útočiť na čivavy ,oni sa dohryzú na smrť sami.
Rusi ani nepotrebujú útočiť na čivavy ,oni sa dohryzú na smrť sami.
Ja sa tiež poliakom vyhýbam veľkým oblúkom a hlavne posypovej soli v potravinách .
Fašisti zostanú fašistami.
Debil je ten ,kto vybral Bekor.
je na škodu veci ,že mladí ukrajinci vlastne bojujú za cudzie záujmy a zem ktorá je už buď ruská ,alebo vykúpená Západom.
A každý deň jedno odkrojenie z Banderistanu.
Buzno,nastuduj si fakty.
Nebolo by vhodné aby tu prišiel v čase našich osláv ich porážky .
Hlavu mu pomiatol Hollywood.
asi ťa málo znásilnili keď si taký nesvoj.
Títo progresívci sú ozaj mimo . Ukrajina bojuje za peniaze Západu do posledného Ukrajinca . prečo šimečka neprotestuje proti násilnému odvodu Ukrajincov zo Zakarpatskej Rusi u feťáka.
Už sú v EU?
Keď veľkí chlapci riešia politiku ,vy progresívci tíško šúchajte nožičkami a kreslite si na asfalt.
PS vedia kradnúť sofistikovane ,majú na to aj Oxford.
Kým nenašiel ZHN je všetko ok.
Nech si tam progresívci dajú aj transvestitu ,alebo aj transsexuála ,stále prehrajú všeľudové voľby .Vyhrajú jedine v Starom Meste v paštikárove.
Aj progresívna Pravda raz skončí . papier plný klamstiev tiež už nikto nechce.
EU to zaplatí a z našich daní sídlo dostavia.
Dosť čo ho žena bije.
Odporúčame