uz ju vitaju ci stale mam vyckavat casu ako hus klasu ? :
Nebude to už asi dlho trvať obyvatelia Charkova budú ruskú armádu vítať ako osloboditeľov spod banderovského fašizmu.
banan1111
13014750
22:45
16.10.2024
uz ju vitaju ci stale mam vyckavat casu ako hus klasu ? :
Nebude to už asi dlho trvať obyvatelia Charkova budú ruskú armádu vítať ako osloboditeľov spod banderovského fašizmu.
banan1111
13014750
22:45
16.10.2024
ako rychlo je teraz postup ruska na Donbase? 1 km za den, 1 km za tyzden ci 1 km za mesiac ?:
Rusko na Donbas posiela nove armady a zasobuje frontovu liniu. Utok Rusov sa bude zrychlovat
velmi.prekvapeny
12986091
17:34
08.10.2024
ten front na Donbase nebol blizky k zruteniu ? ci to potrva este nejakych 20-30 rokov kym sa zruti?
preco ma este nevystahovali ? ved debil to pisal ...
Gejza z nemeckej no - go zóny - padá VW a denné útoky nožom s Aláhom Akbar už dávajú, iba tzv. alternatívne média.
Vraj AfD ťa vysťahuje aj s Turkami a islamistami a zruší € aj EÚ....
Su-35
13183125
13:29
02.12.2024
uz spominate na Slovensku na zlate casy ?
Týmto tempom, akým sa rúti celá Európa v čítane Slovenska do záhuby a katastrofy budeme už v lete všetci spomínať na Zlaté časy. To čo sa valí na nás je oproti socializmu mor, lepra, španielska chrípka, covid a syfilis v jednom . A kto tomu neverí, tak stačí zájsť do najbližšieho obchodu a prejsť si radom ceny základných potravín . Dôchodcovia z DSS, čo máte 3x denne stravu, posteľ, internet a život za sebou, tak táto informácia sa vás netýka, vypisujte ďalej svoje bludy, o víťazstve ukrowermachtu lebo o živote mimo DSS už nemáte dnes ani šajnu.
juraj678
13192586
22:43
04.12.2024
trump este neprevzal ?
Po prevzatí úradu prezidenta Trumpom je s Ukrajinou koniec.
stan021
13215657
21:23
10.12.2024
nejako stale nic .. odbornik sa pomylil ? :
Asi pôjde Orešnik do Kyjeva , teraz už s bojovými hlavicami
Matra68
13256180
15:56
22.12.2024
ano a na SLovensku budu platy vyrazne rast a dochodkovy vek bude klesat buahahahaha
"Ochrana údajov, sloboda prejavu a názoru, súkromie by sa tak konečne stali historickými reliktami"
v Cine sa uz stali a maju velky hospodarsky rast a nastartovali vyrobu elektroaut (to je sice slepa ulicka ale dolezite ze nastartovali a NIECO vyrabaju ... )
tak tak, u mna to bolo len vynimocne ze som mohol sediet pri televizore, to uz muselo byt ozaj zle pocasie vonku a v dome prave nebola ziadna dolezita robota, plus bola nedela ci iny sviatok
inak sa vzdy na dvore, v dome, v garazi, v dielni, v zahrade atd. nasla nejaka robota do ktorej nas rodicia zapriahli ...
toto urcite neurobili slovaci ...
ja mam prehlad ze nad cim sa ty rad rozculujes - napr. neschopne VELKE armady ;_)
ja som za, aby to bolo uz dnes od polnoci 24:00 ;-)
ano ano vsetko su to len take videohry a rusi uz 3,5 roka postupuju kazdy den kilometer smerom na zapad ;_)
ja uz mam vyse 30 rokov len nemecke zdravitne poistenie - a co ako ? mal som uz pocas studia a ked som zacal pracovat tak som aj musel mat len nemecke ...
a ?
to je pre neho prilis zlozite, to na ucnovke nebrali
sudruch putin je zapadny agent, naverbovali ho vraj tu v Nemecku ked spionoval za cias DDR ...
takze naplna plany tych, co ho platia
"je to ich vojna"
mas moznost ist to oznamit sudruhovi ficovi na urad vlady ... on to tu asi necita ... kedy ides ?
ano, aj poslanec sudruha fica bol dojati a predal dalsie miliardy na likvidaciu ruskych vrahov
podla mna to ma vyjadrit ze to bol pojem, ktori oni sami pouzili
Odporúčame