"je to ich vojna"
mas moznost ist to oznamit sudruhovi ficovi na urad vlady ... on to tu asi necita ... kedy ides ?
"je to ich vojna"
mas moznost ist to oznamit sudruhovi ficovi na urad vlady ... on to tu asi necita ... kedy ides ?
ano, aj poslanec sudruha fica bol dojati a predal dalsie miliardy na likvidaciu ruskych vrahov
podla mna to ma vyjadrit ze to bol pojem, ktori oni sami pouzili
nie, ja vela necestujem, maximalne len susedne staty Nemecka plus obcas Slovensko ... zijem skromne
ja nie, ja zijem skromne, nezeniem sa za peniazmi a hmotnymi statkami
tak tam nemozu byt ani mrtvi vojaci
netaraj, nie su, ukrajinci uz od minuleho leta nemaju vojakov, pisal to tu odbornik v diskusiach, ty si to necital ?
citat odbornik:
Pri tomto tempe už Ukrajina do pol roka nebude mať žiadnych vojakov ktorí by mohli zabíjať tých Ruských.
c-eza-r
12130303
16:29
06.01.2024
ano a roman "Vojna a mier" napisal ten slavny rusky spisovatel Dostojevskij ...
a ten kto to tvrdi je urcite velmi vzdelany a mudry clovek, a aj tie sprostosti ktore sem pravidelne pise su celkom urcite pravda (v jeho chorej hlave ;_):
Merz by si mal prečítať knihu od Dostojevského Vojna a mier!!! Keď on nevie kde sa nachádza, hrôza zas tí istí, Angličania, Nemci a Francúzi chcú vyvolať vojnu s Ruskom, mená Daladier, Roosveld a Hitler vymenili iba mená Macron, Starmer a Merz!!!! Cieľ je ten istý zničiť Slovanov a obsadiť ich územia!!!!
Jaka2022
14193795
07:25
30.09.2025
ved iste, na ucnovku ti to IQ stacilo hehe
tu by si sa mal rozculovat ze ako to ze velka ruska armada tomu nezabranila ... lebo ty sa rad rozculujes nad taymi vecami ;_) :
Štyria ľudia boli zabití pri ukrajinskom dronovom útoku v Ruskom okupovanej časti Chersonskej oblasti. Na platforme Telegram to dnes oznámil Moskvou dosadený gubernátor regiónu Vladimir Saldo.
nejaka nervozita dochodcovskych tarajkov tu zavladla, ze aj poslanec ich idolu - sudruha ficodebila - si bol uctit hrdinskych ukrajinskych vojakov ...
ja zijem mimo hranic SK oz vyse 30 rokov, takze mne je sudruch ficodebil ukradnuty, ja sa slovenskych volieb nezucastnujem, ja sa tu len bavim na tych vasich taraninach hehehe
ale myslel som ze slovenski poslanci - napriklad aj ten zo strany sudruha ficodebila, tvojho idolu - ich nemaju radi ...
ale to je asi ta politika na vsetky svetove strany, za prachy aj nacistov podporovat, aj ruskych vrahov ...
"Som nevedel, že vlastním "súdruha Fica""
ja tiez nie ... kto ti to hovoril, ze vlastnis ?
jasne, aj ti vsetci pred nim v rusku vyskocili sami ...
ale ono je to vsade na svete tak, vsade politici vyskakuju ...
skus sa ist opytat na urad vlady sudruha ficodebila
aj ja si myslím, že pravdu všetci poznajú. Môže za to iba a len rusko.
vidis to dojati kvoli vraj nacistom ... a tvoj idol sudruch ficodebil to podporuje
ano pretoze sudruch putin by zacal mamsovo vrazdit tak ci tak, takze rokovania by boli uplne zbytocne ... ved jeho cielom je denacifikacia a demilitarizacia Ukrajiny a kedze by s tym ukrajinci nikdy nesuhlasili, tak by ziadne rokovania nic nepriniesli a vojna by bola tak ci tak
tym ze ukrajinci ziskali cas - mohli sa na obranu proti ruskym vrahom pripravit
Odporúčame