neviete ci uz ponukli?
Charkov? Zdá sa, že im ho ponúknu aj sami, keď príde čas...
trepanus
12763611
14:46
01.08.2024
neviete ci uz ponukli?
Charkov? Zdá sa, že im ho ponúknu aj sami, keď príde čas...
trepanus
12763611
14:46
01.08.2024
samozrejme - debil ma vzdy pravdu ... nesmie sa mu odporovat, mohol by sa rozculit a hadzalo by ho hehehehe
rusi su znami tym, ze vsetky nariadenia a zakazy prisne dodrziavaju ... aj za cias zlateho sociku to tak bolo, dokonca aj cesi a slovaci dodrziavali !!!
Aktualizované: (tredične)
o koľko kilometrov postúpili včera rusi smerom na západ ? ktoré mestá získali ?
PS: už je načase aby rusko vyhlásilo víťazstvo, lebo inak tú vojnu nevyhraje
Aktualizované: (tredične)
o koľko kilometrov postúpili včera rusi smerom na západ ? ktoré mestá získali ?
PS: už je načase aby rusko vyhlásilo víťazstvo, lebo inak tú vojnu nevyhraje
ked mava debil zachvat tak ma predstavy ze AMIK ZAVELIL
bez internetu by len jeho najbliszie okolie vedelo ze je to debil ;_) :
Vyzera to tak, ze Amik zavelil a NATO uz nemoze s Ukrajinou nic.
Nedodame zbrane ani lietadla. Nie sme stranou konfliktu a nebude nic
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:58
ale kdeze, debil pisal ze ZA CHVILU uz budu velke SLUCKY a Ukrajina ze skoncila
snad nechces spochybnut vyjadrenia debila - mohol by sa aj rozculit a hadzalo by ho hehehehe:
Len za chvilku je cela zapana polka Ukrajina cervena. Ze uz len slepy nevidi, ze to tam vyzera na velke klieste a cela ich ukrajinska armada zostane odrezana od okoliteho sveta a potom sa slucka stiahne
Sa im cudujem, ze este nezacali hromadny utek smerom na zapad
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:43
A potom smer juh na Cherson a z Chersonu sme na Kyjev a slucka je uzavreta
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:44
ja s debilmi debatu nechcem viest, len sa smiat na ich debilite
napriklad ako ked debil v zachvate chorej hlavy pisal o sluckach, lebo chcel ukazat, ako velmi debilny je hehehe:
Len za chvilku je cela zapana polka Ukrajina cervena. Ze uz len slepy nevidi, ze to tam vyzera na velke klieste a cela ich ukrajinska armada zostane odrezana od okoliteho sveta a potom sa slucka stiahne
Sa im cudujem, ze este nezacali hromadny utek smerom na zapad
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:43
A potom smer juh na Cherson a z Chersonu sme na Kyjev a slucka je uzavreta
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:44
fuuuuuha tak to je ozaj vela ....
vidis dobre to ta Angela robila, a aj migrantov pozvala, aj za mier bojovala ... nobelovu cenu pre nu !
debilko zo zaprdenej kralikarne by rad rozkazoval inym co maju robit hehehe
vysledok zivorenia v slovenskej biede hehehehe
to by bolo fajn, pridem sa potom pozriet na SK ako slovaci makajuaj v sobotu
skoda, ze tu nie je prispievatel rudi1, mohol by sa rozculovat nad NESCHOPNOSTOU tej velkej RUSKEJ armady ... on sa rad rozculuje ked nevedia zostrelit
Čo sa týka dronov v PL, nikto ešte nevie, teda médiá (zainteresovaní určite áno) aký je ich pôvod. Každopádne odhalilo to neschopnosť veľkej poľskej armády. Si objednám na kurníky eternit z PL, je nezničiteľný.
Rudi1
11:12
15.09.2025
tak ako je to teraz , su ti nemci nacisti alebo chcela merkel mier ? reku aby som im vedel povedat co a ako
nebol j. carnogusrky isty cas aj ministrom poľnohospodárstva ?
ja som to v tych 1990tich rokoch uz takmer vobec nesledoval, bol som uz v Nemecku, studoval som a potom som robil vedecku pracu ...
diky za info
no tak ale toto ...
treba sa opytat sudruha putina, on zaviedol v rusku kapitalistický hyenizmus
odkial mali bratia carnogurski peniaze na privatizaciu velkych podnikov ?
a otazkami dopravy municie na front na Ukrajine sa uz nezaoberas ? ved minuly rok si sa tu tvaril ze si expert v tej oblasti ... s cim to tam ti ukrajinci bojuju ? len s tym, co im donesu v batohoch z Copu krizom cez celu Ukrajinu ? Lebo letecký to nejde a po železnici im to Rusi likvidujú už na trase, ze ?:
A ako im tú muníciu chceš dopraviť? V batohu a pešo cez pole? Lebo letecký to nejde a po železnici im to Rusi likvidujú už na trase. Lenže to sa neodváži žiadny pisálek napísať.
sugra
12320389
11:03
19.02.2024
Odporúčame