presne tak
presne tak
bratia carnogurski co sprivatizovali ?
veru, aj cez den treba nosit take ciapky z hlinikovej folie ... najlepsie viacvrstvove ... vrale kamos, ze cital niekde na nete ...
z Winiferu ???
kde urobili sudruhovia chybu ?
A tá munícia, húfnice Zuzana a ďaľšie zbrane na zabíjanie russáckych "bratov" je tiež humanita, že?
muoj tip: to nepochopia nikdy
cinske auta to kedy zaplavia ?
maju na to narok
treba sa uskromnit
kalinak ma spodinu na haku hahaha
proruskßi tarajkovia tu vyckavaju ze ake noty teraz pridu ... ;_)
mozno ze konflikt ma predsa len vojenske riesenie ;_)
herák ? čo blázniš nebuď spevák !!!
to je fakt dobreeeeeeeeeee ;_)
budes platit stale viac a viac, koniec blahobytu ;_)
...
. Čo sa týka dronov v PL, nikto ešte nevie, teda médiá (zainteresovaní určite áno) aký je ich pôvod. Každopádne odhalilo to neschopnosť veľkej poľskej armády. Si objednám na kurníky eternit z PL, je nezničiteľný.
Rudi1
11:12
15.09.2025
a hufnice posiela aby rusi rozhadzovali rucickami ... aj nozickami ;_)
skoda ze tu nie je prispievatel rudi1, mohol sa rozculovat nad neschopnou ruskou armadou ,,, skoda preskoda
Výbuchy po celém Krymu. Hoří ropný sklad
Dnes 6. 10., 7:32
Krym
V noci na pondělí byly po celém okupovaném Krymu slyšet výbuchy. Podle posledních informací z místních telegramových kanálů hoří ropný sklad ve Feodosii.
no ale ked to fico tak rozhodol tak ho treba posluchat , urcite to rozhodll aby priblizil mier !
ja vidim, lebo tym predlzuje konflikt ....
Odporúčame