vidis to dojati kvoli vraj nacistom ... a tvoj idol sudruch ficodebil to podporuje
vidis to dojati kvoli vraj nacistom ... a tvoj idol sudruch ficodebil to podporuje
ano pretoze sudruch putin by zacal mamsovo vrazdit tak ci tak, takze rokovania by boli uplne zbytocne ... ved jeho cielom je denacifikacia a demilitarizacia Ukrajiny a kedze by s tym ukrajinci nikdy nesuhlasili, tak by ziadne rokovania nic nepriniesli a vojna by bola tak ci tak
tym ze ukrajinci ziskali cas - mohli sa na obranu proti ruskym vrahom pripravit
hehehe kolko odbornikov na drony zo slovenskych kralikarni sa tu zislo, co vedia uplne presne co a ako ;_)
ja neviem, ja sa pytam, ty si odbornik ty vies, pytam sa odbornika
aha to bolo cez den
kasli na nich, najdi si lepsi dennik a fertig
ja v Nemecku zijem, takze okrem ineho aj makam ... ale praca je moj konicek, robim to co som vystudoval a poslednych ca. 22 rokov ako zivnostnik/vlastna firma
predtym som pracoval ako vedecky pracovnik na Univerzite, takze na ludi v okoli sa nestazujem, dobre si nazivame ...
muoj tip: nevadi im to
ano, sudruch putin predsa stale vtvrdi, ze cela specialna operacie ide presne podla nim vopred detailne stanoveneho planu ... kedze ma takych vybornych bojovnikov
droby maju kamery ktore v noci robia farebne filmy ? a to naco ?
tak to je ozaj dost
ked mava zachvat tak zvykne vidiet statisice mrtvych od hladu a zimy na Slovensku ... vsetko kvoli EU ;_)
SR musi okamzite vypadnut z EU, inak tu mame na Vianoce stovky tisic mrtvych od zimy
veImiprekvapeny
08.03.2022
17:54
su aj prognozy ze rusko sa rozpadne
boli aj prognozy, ze ZSSR sa rozpadne
skoda ze tu nie je prispievatel rudi1, mohol by sa nad neshcopnostou velkej ruskej armady rozculovat, krajsi den by mal ;_)
Čo sa týka dronov v PL, nikto ešte nevie, teda médiá (zainteresovaní určite áno) aký je ich pôvod. Každopádne odhalilo to neschopnosť veľkej poľskej armády. Si objednám na kurníky eternit z PL, je nezničiteľný.
Rudi1
11:12
15.09.2025
policia ma stale nekontaktovala ... myslim v realite, nie v debilkovej hlave ;_)
Vlastne taky Gejza je zlocinec.
Len ho este Policia nekontaktovala a nazabasla.
liberalnatotalita
12936345
21:45
24.09.2024
rusi este stale bojuju ? ved uz vlani v septembri vyhrali ... zdalo sa debilkovi ;_)
Do 3 sv. vojny Rusko nepôjde, nie teraz keď už vojnu vyhralo.
comm
12893452
13:19
11.09.2024
zeleny muzik uz ostal sam ?
Vyzera to ze odstupia dalsi ministri a Zeleny muzik zostane sam.
Sekera
12870938
21:49
04.09.2024
uz je u vas na Slovensku plyn luxus ?
ci to len u debilka v kralikarni ? ;_)
Ja to vidím na poškodenie plynovodu ktorý sa tam nachádza, a Ukrajinci a Rusi sa budú navzájom obviňovať kto za to môže, na Slovensku bude plyn luxus
Pete93
12784626
21:44
08.08.2024
nemal byt uz pred rokom koniec ukrajinskej armady ci sa debilko pomylil?:
Sledujeme koniec ukrajinskej armády v priamom prenose, toto je posledná fáza dobrodružstva s názvom potlačenie a rozbitie Ruska.
comm
12773171
09:39
05.08.2024
preco Ukrajina este existuje, ked tarajko pisal ze nebude ?
po novom roku už nebude problém , nakoľko ukrajina ako taká už nebude existovať
1.peter
29.07.2024
19:10"
neviete ci uz ponukli?
Charkov? Zdá sa, že im ho ponúknu aj sami, keď príde čas...
trepanus
12763611
14:46
01.08.2024
Odporúčame