mouj tip: asi preto, ze ini ludia nemaju zaujem ist do politiky kvoli spinavostiam, ktore robia ti, cotam uz su
sikovni ludia si zarobia aj inak, naco by sa mazali tymi spinami
mouj tip: asi preto, ze ini ludia nemaju zaujem ist do politiky kvoli spinavostiam, ktore robia ti, cotam uz su
sikovni ludia si zarobia aj inak, naco by sa mazali tymi spinami
a pritom by stacilo vystupit z EU a uz by mohlo Slovensko rokovat napriklad s Cinou alebo s Indiou ako rovny s rovnym ...
logicky
ak vyhra ANO tak vraj platy v Cesku stupnu trojnasobne ... vravel kamos, ze cital niekde na nete
praveze nie ako estebak - na to aby som mohol pracovat po revolucii v Nemecku na univerzite ako vedecky pracovnik tak som potreboval papier o tom , ze som nespolupracoval so ziadnymi tajnymi sluzbami socialistickych statov - tu v Nemecku na rozdiel od vas tam na Slovensku estebakov nepustali do prace vo funkciach vo verejnom sektore hehehe
a ty sa cim mas chvalit ? taranim sprostosti z biedy slovenskej kralikarne ? no tak pokracuj, bude sranda, mas priestor hehehe
a debilovi to zase vadi a rozculuje sa na dtym ... ako cvicena opica - funguje to hehehe
neviem, ja PS nepoznam, pisem o Nemecku
"„Nechceme formovať Európu, chceme žiť svoj vlastný život. "
a preco potom este smrdi v EU a neposlal papier do Bruselu ze Madarsko OKAMZITE vystupuje z EU aj z NATO ?
ja som za OKAMIZITE vystupenie Madarska aj Slovenska z EU aj z NATO !
rad sa potom pojdem pozriet na ten skanzen hahaha
krajna pravica to su nacisti co hajluju, tych snad nepodporujes, aby zacali koncentraky stavat pre slovanov ???
tvrdeniami tazkych debilov sa Slovensko riadilo od komunistickeho pucu v r. 1949 az do r. 1989 ;_)
a kedy bude dohodnuta, do 24 hodin, do pol roka ci do r. 2030-2035 , pripadne niekedy neskor ?
ja si budem pisat co ja chcem - mna prikazy nejakeho debila nezaujimaju hehehe
mne je aj jedno ci sem debil da citat z dnesneho clanku alebo zo vcerajsieho hehehe - dolezite je ze sa rozculi a ma pocit, ze moze inym prikazovat co maju alebo nemaju robit
vtedy je debil na smiech - no a sranda predsa musi byt, aj keby na chleba nebolo, nie ? hehehe
bolo by mi trapne medzi debilmi tvojej podurovne pisat nejake vlastne prispevky hehehe
este stale smrdis v EU ? rychlo z nej von lebo inak skapes hehehe
tak inak to ani dopadnut nemohlo, kedze ruski vrahovia vraj este stale nedosiahli sudruhom hlavnym masovym vrahom naplanovane ciele specialnej operacie
ved este musia vyvrazdit miliony ukrajinskych nacistov, aby bola dosiahnuta denacifikacia, ci ?
vraj postupuju, beru dedinu za dedinou tak je vraj jedno ci to bude trvat 20 rokov alebo 40
z rusov vraj nikto nema pribuznych na zapade ale vraj na front posielaju hlavne tych z Moskvy - cim vyssi predstavitel, tym skor vraj pribuznych na front ...
vravel kamos, ze cital niekde na nete
klidek, vojna ze uz skonci v lete - pisal sem odbornik, tak uz vydrz:
vojna skončí v lete 2023 úplnou porážkou Ukrajiny a s ňou Západu, predpokladám, že sankcie pobežia ďalej
túto zimu prežijeme s prievanom v peňaženkách ale nie som si istý či prežijeme zimu 2023/24!
rudi
05.12.2022
20:38
"Zatiaľ nikto nevystupuje z EU. "
ja ? ja som pisal ze budete mat statisice mrtvych na Slovensku, ak okamzite nevystupite z EU? ved som ti dal citat a nickom autora
"Nemecký dokument o možných scenároch, čo sa bude diať s EU a NATO a aké dopady to bude mať na Nemecko má asi 200 strán."
a ty si ho uz cital ? ja len ci nema este viacej stran ...
"Annalena Baerbocková sa urazila, lebo nasľubovala Zelenskému miliardy a teraz z nej spravili šaša. Potom utiekla pred Scholzom."
a to je dobre, nie ?
lenze ukrajinci uz od marca 2023 cize uz skoro 2 roky ze nemaju ziadne zbrane, tak ako mozu bojovat za niekoho ... su to len osoby v uniformach bez zbrani, nie ?:
Inak na vyššie položenú otázku, áno posielajú ich na Donbas bez zbraní, preto tam zomiera toľko Ukrajincov a preto aj títo vojaci utekajú z frontu do zahraničia alebo sa vzdávajú Rusom, radšej byť v zajatí ako sa dať zastreliť!!
Jaka2022
10991868 12:38
02.03.2023
ved to by bolo dobre, aspon by ste tam na Slovensku nemuseli tvrdo makat na nemcov a tak by platy boli okamzite aspon tych 3.000 € v cistom
pricom ceny energii by padli na tretinu ...
a ty mas kvoli ukrajincom psychicke problemy?
ta specialna operacia sa akosi nedari ukoncit, taak debilkovia tvijej podurovne teraz nevedia co a ako hehehe
Odporúčame