a to naco, ved rusi nechcu vojnu ... naco by im bolo tolko vojnovych lietadiel , to bude nejaky hoax zase
a to naco, ved rusi nechcu vojnu ... naco by im bolo tolko vojnovych lietadiel , to bude nejaky hoax zase
a kolko rokov uz bojuju o ten pokrovsk ?
a kde je demokracia a blahobyt ? v rusku ?
vsetko vraj ide podla jeho planu, naplanoval to vraj na dlhe roky ... podla mna minimalne do r. 2030 ... pripadne aj vyrazne dlhsie
"sa veeeľmi zhodneme"
no vidis, takze cena ropy by mala byt vyssia aspon 5-nasobne ...
"S prvou vetou argumentácie je to na dlhšiu debatu."
pre mna nie .. nech sa teraz maju dobre aj ini proletari po svete - miliardy africanov, azijcov, ludi v juzne amerike ... ja doprajem aj im
ano prehrala u v marci 2023, lebo uz vtedy posielali ukrajinskych vojakov do prvych linii bez zbrani ...a ti ukrajinski vojaci utekali a masovo sa vzdavali
teda podla tarajov napr.:
Inak na vyššie položenú otázku, áno posielajú ich na Donbas bez zbraní, preto tam zomiera toľko Ukrajincov a preto aj títo vojaci utekajú z frontu do zahraničia alebo sa vzdávajú Rusom, radšej byť v zajatí ako sa dať zastreliť!!
Jaka2022
10991868 12:38
02.03.2023
trump urcite zverejni, len musim vyckat casu ako husi klasov kym nastupi do uradu ... co si taky netrpezlivy ?
a preco by sa stale len nemci mali mat dobre, teraz nech sa maju aj ini dobre
ked boli nemci velmi bohati tak sa im vycitalo, ze tym bohatstvom sa vyvysuju a vykoristuju nim inych, chudobnejsich - napr. ked bola mena DM
takez teraz by to malo byt fajn, ked uz nemci trochu schudobneju, nie ?
a preco by mali byt stale cenovo dostupné ruské energonosiče - plyn a ropa? aby sa nimi este viac mrhalo a nevyvijali by sa technologie na ich setrenie ?
alebo aby sa z plynu a ropy vyrabalo este viac vyrobkov, ktore potom po kratkom pouziti koncia na smetiskach alebo v spalovniach ? to je akoze ten blahobyt, ked sa maximalne mrha lacnymi enrgiami a surovinami a nici sa priroda a krajina ? kto povedal?
nie, nepošim to z vladivostoku ale z Nemecka ...
nie je tam vojensky konflikt, nebol predsa vyhlaseny ...
"herec si kope vlastný hrob"
takze to, ze odletel v uteceneckom lietadle vo februari 2022 neplati ? ako to, ved to tu pisal odbornik:
Zelensky sa postupne oblieka do civilu
Aby dostal letenku na uteceneckom lietadle
Ale musi si este na kolene roztrhat rifle
veImiprekvapeny
24.02.2022
23:56
no hotovo ... tak to uz potom vojna ze vraj do leta skonci ... pisal odbornik:
vojna skončí v lete 2023 úplnou porážkou Ukrajiny a s ňou Západu, predpokladám, že sankcie pobežia ďalej
túto zimu prežijeme s prievanom v peňaženkách ale nie som si istý či prežijeme zimu 2023/24!
rudi
05.12.2022
20:38
Vojnu najprv treba vyhlásiť.
Su-35
13384579 dnes
15:49
-----
ok takze na Ukrajine nie je vojna ... sa mi aj zdalo, ze tu debilkovia pisu sprostosti stale ...
to by bolo dobre, potom by som sa prisiel kuknut ako by slovaci museli na uradoch blabobat po madarsky hehehe
slovakom je jedno koho adoruju, dolezite je ze je to niekto dalsi v poradi zase ;_)
vidis to a pritom mate moznost z EU odist ako napr. V. Britania
nechce sa vam kvoli lenivosti ci ste neschopni napisat list do Bruselu ze vystupujete `?
tipujem, ze po porazke Ukrajiny uz dlho nepotrva, kym bomby zacnu padat na Slovenske dediny a mesta
ale tvrdil, ze VSETKO ide PRESNE podla planu, ktory on premyslel ...
chces povedat, ze zase klamal ?
ale vsak sa mozete (ti slovaci, ktori chcu) zase pridat k rusom, ked sa s nimi citite tak dobre
ja som od rusov neodstrihol preto, aby som sa zapacil nejakym americanom (nikdy som v amerike nebol a ani by som tam nesiel ani v pripade, ze by mi zaplatili) ale jednoducho preto, ze pod nadvladou ruskych tarajov som zil ca. 20 rokov zivota a viacej uz nechcem, stacilo mi ...
a potom sa tu poniektori cuduju, ze slusni ludia nechcu ist do politiky
Odporúčame