Pán Sulík predsa nepríde s nepopulárnymi odpoveďami, ale v tom spoplatnení niečo pravdy bude.Máme trh, profesné zameranie treba usmerniť, nie študovaťzdarma to čo je náväzne nepotrebné. Kto využije získanú kvalifikáciu absolventa nech platí, či štát, súkr. firmy alebo absolvent pri odchode do cudziny. Napr. u zubára so platil za plombu-2O minút cez 3O eur, priem zárobok je 4 Eurá, nemal by si teda zubár zaplatiť i získanie kvalifikácie


