Re: Bez turistickeho ruchu budu Tatry hladovou dolinou.
Ivanka, a kto tu je proti cestovnému ruchu,každý rok si utrhem niekoko dní pre Tatry, Hotel Slovakia, Lomnica a ďaľšie chátrajú, reštaurácie a vinárne kde sme chodili zatvorené-v sezóne, nerozumiem prečo sa majú zaberať ďaľšie plochy a nereštaurujú sa stávajúce - bol by menší zisk? Tatry nie sú na nekontrolované podnikanie, stále si myslím, že sú nás všetkých


