Tak to potom pochovali v Krakove nejakého neznámeho vojaka. Jurij nepreháňaj to
Tak to potom pochovali v Krakove nejakého neznámeho vojaka. Jurij nepreháňaj to
Mňa zaujalo, prečo NR už chce dovolenkovať, keď nová bude zvolaná hádam za 2 mesiace, to nemajú čo robiť?, každí kecá o korupcii, nedodržiavaní zákonov a v praxi na to se.. .
Podľa mňa premier by sa nemal nechávať nimi vyprovokovať, nech si robí kľudne svovu robotu , väčšina novinárov podľahľa ošialu útokov na vládu .domýšľam iba prečo a začo. Napr.teraz sú problémom povodne.
Populizmus nie je najhoršia vec na Spovensku, horšia je nevýhodná privatizácia, tam prichádzam o 1/5000000 časť majetku. Fico sa niekedy zbytočne vzrušuje, ale v nevýhodnej privatizácii nie je až toľko namočený ako iní.
Múdro, eliminovať uplatnovanie tohto občianstva na Slovensku protizákonom, možno aj nie,jednak to už vyplýva z našicj zákonov alebo počkajme na jeho schválenie v MR a potom reagujme. Zatiaľ nech sa s tým pohrávajú diplomati, však to majú v náplni práce.
V čom delo? Fico v roku 2002 nezostavoval vládu, tak nemohol nič dávať. Že si zobral pôžičku nevidím na tom nič zlé.Nemusel by sa tak vzrušovať, stačilo by vysvetlenie hovorcu a trestné oznámenie právneho.
Nenachádzam motiváciu v platoch poslancov, prečo 6 násobok priem.platu v hosp. ,nestačila by náhrada mzdy+ reprezentačné, alebo min.mzda, alebo nech ich platia strany, potom nemusia ani chodiť na zasadanie, keď im to strany prepáčia
Nikto nerieši právo na prácu-žiadna strana to nemá v pláne organizovať, radšej budú vyplácať soc.dávky pre zdravých nezamestnanách, roboty je habadej, len ju treba organizovať
Plán je 3,746 mld,takže ešte je tam možnosť 1,3O8 mld navýšenia, i keď som proti "prejedaniu", kde ale ubrať, plytvanie a zozkrádanie sa vlečie 2O rokov, otázka je kedy najviac-žialbohu, bulvárne kauzy nie sú podstatné, úbytok nár.majetku v sto mld je podstatný
Veď v 1.pilieri chýba, čo sa presúva do 2.piliera, a to musí dotovať štat. Ak by tu bola úprimná snaha,tak jednoducho na dôchodok povinne sporiť u Soc.poisťovne, bez pilierovania -ak sa nasporí z 1/2 odvodov dosť v 2.pilieri, musí sa i v 1.-keďže je tam väčšie zhodnococanie dôchodkov
OB, že tiež z výberu daní za prenajaté byty-ha ha, kým je deficit a dlh neviem neviem z čoho by sa platil
Čím viac sľubov, tým je to menej vierohodné, hlavný ja duch programu strany, osobne sledujem vzťah strán k tunelovaniu Soc.poisťovne, žiaľ nenachádzam u praviciarov ani jedného, čo by to chcel zastaviť-skôr opačne, tuším SMK to nevylučuje, ale tých ako Slovák nevolím
vždy sa najde niečo sprivatizovať, už plánujú zrušiť zásluhovosť v 1.dôch.pilieri, teda všetkych vohnať do 2.piliera, vybraté peniaze poskytnúť DSS-kám na rizikové investovanie, pritom ručí štát , ktorý si tieto peniaze musí požičat od ich bánk na krytie výdavkov štátu
Štyri premrhané roky-SaS má pravdu, málo im kvaplo,sú z toho znechutení, starší by sa mali hrať s vnúčatami a dať im pokoj. Od ekonómov by som očakával riešenia zásadné a konkrétne ako z danej situácie. Blud a klamstvo sú silné slová - v čom zasadnom spočívajú?, nech vieme zaujať postoj
Nesloboda :nezamestnaných treba zamestnať
Sú 3 možnosti : 1.po strate zamestnania - vyplácať z poistenia v nezamestnanosti.
2.zdraví musia dávky odpracovať 3.kto nechce,nemusí pracovať-ale nič nedostane . Prácu musí zaistiť štátna a verejná správa, je ich dosť, ak ju nestíhajú organizovať, nech sa zaradia k zdravým nezamestnaním, t.j.dávky si musia odpracovať
Re: podnikatelia nie sú žiadni Tatranci
J&T brali, ale kto im to dával? Na tých si treba hlavne posvietiť, takého úradníka by som z verejnej služby doživotne vylúčil, nech si podniká na svojom, neobstojí, že neporušil zákon a pritom konal proti záujmom repuliky(v.Slavkov) tu Fico nebodoval
Re: skoda ze...
vedtoto, ty si živený novinovou propagandou a nie zivotnou skúsenosťou v danej dobe, ukáž mi tých spracodlivých, chceš genocídu?
Nezastávam sa komunistu ale občana
Akú ma možnosť dostať sa na svoj pozemok? Tam nie je bremeno? , ak aj nie, prečo tam nie je. Takáto kampaň u rozumných nezaberie.
Re: pravda o strane SMER
Fico uspel preto, že nikto nezastrešoval ľudí, ktorí neboli a priori proti socializnu a môže ich byť tak 2/3, a to i pretrváva. Socializmus nebudovali iba komunisti, ideologická vata nie je podstatná, boli veci zlé i dobré, všetko sa nedá zavrhnúť. Na kresťanskom Slovensku však všetko čo sa spája s termínom komunizmus je ťažko stráviteľné a to si ľavicové strany neuvedomujú. Neverím,že by sa nenašli osobnosti a odborníci. KSS však chce presadzovať svoju ideológiu a nie vôlu občanov, naviac s handicapom z minulosti.
Odporúčame