dobrý začiatok, zlý koniec. Som za, aby sa vyplácal dôchodok podľa odvedenej sumy, počas prod.veku by ich štat mal zhodnocovať .Ten koniec je však skoro morbídny"dôchodca si bude žiť nad pomery, zadlžovať štát a žiť na úkor ostatných občanov" Čo poznám dôchodcov radšej budú hladovať ako žiť z milosti. Oni celý život niečo budovali, odvádzali dane, mladši z toho vychádzajú-nemusia loviť v pralese, tak aké žiť na úkor


