Re: Čo je výhodnejšie
zbino, no vidíš, my by sme to i poriešili, len neviem či ti zvládnu neši excelentní ekonómovia ,dovi, odchádzam
Re: Čo je výhodnejšie
zbino, no vidíš, my by sme to i poriešili, len neviem či ti zvládnu neši excelentní ekonómovia ,dovi, odchádzam
Re: Čo je výhodnejšie
milašik, to je jednoduché - s odčerpaným kapitálom štátu riskantne podnikať, zhodnotenie za 5 rokov u DSS 3 a 6 % ( u dvoch dcér), v prieb. pilieri neporovnateľne viac
Re: Čo je výhodnejšie
Beneton, to je demogafická demagógia niektorých strán, vývoj nezastavíš, produktivita práce rastie, štát i teraz dotujde soc.poistenie, O,8 mld ročne,a zdroje sú rôzne, v prvom rade zefektívniť správu štátu i celé hospodárstvo
Re: Čo je výhodnejšie
zbino, veď ten kapitál bol náš-zákonne vybratý, v tom je pointa - máme si požičiavaťvlastné peniaze?, veĎ sporiteľov mohol vyplácať štát, a to lepšie, napr.3%, ako DSS-ky, v súč. ani 1 %
Čo je výhodnejšie
Ročne odvádzame cca 1 mld Eurdo súkr.DSS-iek, za 15 rokov by sa problém vyriešil sám
Re: NOVODOBÁ PODOBA "BOŽIEHO SÚDU"
To je dobré," riadny privatizačný proces, v súlade so zákonmi", nemaj nás za hlupákov-stačí si pozrieť na aktérov
Re: Velky priestor vidim
pakeš netreba, každý nech platí do zákonného-priebežného piliera 18 % a kto chce investovať v 2.pilieri a iným spôsobom, nech si zvolí sám
Re: riešenie
začnime s úsporami u najmenej solventných,-dôchodcov a inde to uteká -napr.STV, nevyjdú s rozpočtom 3 mld, Rada...schváli zpätne manko a stotisícovú odmenu generálnemu
Re: Treba zrusit
Jedine správne, len či je to možné, keď už sme v chomúte (právnici, EÚ..), aspoň ho opäť otvoriť a znížiť% odvodov do neho
Re: Vraj inštitút
nebolo to až také silné, tiež nenachádzam odozvu problému vo vol.programoch. Most-híd to však zobral naopak, zruinovať 1.pilier
Re: psy stekaju a karavana ide dalej
antip., to bola reakcia na predošlé, zaroveň ďakujem contrisu
Re: Cyklón naberá na rýchlosti a sudr.Fico zvysuje jeho rychlost
Tzv.kauzy Smeru - výbušnina, mýtne, PPP sú súčasťou vládnutia, kdežto demolačná privatizácia hospodárstva , bánk, poisťovní, dôchodkov je cieľavedomá a plánovaná rozkrádačka
Re: Cyklón naberá na rýchlosti
zapriahnutá vo furmanskom voze kapitálu
Re: psy stekaju a karavana ide dalej
Koaličná zmluva skončila pred pol rokom, takže Smer-HZDS_SNS vstupujú k voľbám samostatne
Re: Cyklón naberá na rýchlosti a sudr.Fico zvysuje jeho rychlost
B , a čo ich farebne označuješ -tých zlodejov, ako ich rozlíšiš
Re: psy stekaju a karavana ide dalej
psy, vlcy, býcy, vtácy, hlavná vec, že ľudia v bA sú vzdelaní
Re: Cyklón naberá na rýchlosti a sudr.Fico zvysuje jeho rychlost
Bildenberg, však aj Tebe niečo kvapne - podľa mena
Cyklón naberá na rýchlosti
Najprv 3O mld, potom 80 mld, 11O mld, teraz už 75O 000 000 000, však viac už neviem ani narátať. Peknú habaďuru to na nás našili tí trhovníci. Vlak sa rúti do priepasti a nezávidím rušnovodičovi Ficovi, zatiaľ čo výpravca Mikloš mudruje z poza bučka.
Koliesko to vyriešilo,
treba ním len krútiť a krútiť, len netreba zabudnúť, že po vystupe v ruskom kole nasleduje klesanie(12.6)
Odporúčame