Re: ...
Bežní Gréi za to nemôžu, tak sa dohodli so štátom, jeho predstavitelia mali pri tejto dohode zvažovať či nato majú alebo nie,ale keď im banky pchali peniaze za úžernícky úrok, nech si to teraz vyžerú-aj banky aj grécka vláda
Re: ...
Bežní Gréi za to nemôžu, tak sa dohodli so štátom, jeho predstavitelia mali pri tejto dohode zvažovať či nato majú alebo nie,ale keď im banky pchali peniaze za úžernícky úrok, nech si to teraz vyžerú-aj banky aj grécka vláda
My sme ich nezadĺžili,
nech platia tí čo ich zadĺžili-banky , resp. nech sa rozlúčia s riskantne investovanými peniazmi, západní jarmulkári a im súžiace vlády. My vlastné banky ani nemáme.
Re: -
contris, presne o to ide, banky požičali-Gréci nevracajú, tak sa boja, že prídu o peniaze, keby im tak rozšafne nepožičiavali nerástli by ani platy ani dôchodky-to je iba vypchávka. Neviem prečo by sa SR mala skladať na dlhy cudzích bánk, keď my ani vlastné banky nemáme
Re: je hanba
To vykalkuloval nejaký analytik bez kompetencií a zodpovednosti?
A čo tak slovensko-maďarská južná dialnica
To by bol Most v slovensko maďarských vzťahoch, len neviem, či by to nacionalisti prežili.
Re: Jedno z riešení
dokonca aj nenávidení Maďari, ako som postrehol kombinovaný spôsob
Re: re Slopta
Tak isto som prepol, otázka sympatickej moderátorky ma zaskočila, takto začať debatu nemalo jej bývalý šmrnc
Re: Jedno z riešení
Pri viacerých vol.obvodoch, napr,75, by sa zvolili dvaja poslanci s najvyšším počtom hlasov, bola by i reálna možnosť ich odvolať i v priebehu volebného obdobia, čo teraz reálne nie je-v rámci celého Slovenska. To v prvom rade ,treba mať v parlamente skutočných zástupcov ľudu a nie iba strán-i keď hlavne na ich kandidátke. V ďaľšom treba uchopiť moc do svojich rúk-poslancov, zdá sa mi, že teraz ju riadne nedrží ani vláda ani parlament, ale nejaké podhubie obávajúce sa či domácich alebo europskych mocných a v ďaľšom viesť dialóg s občanmi ako si predstavujú chod krajiny, či výšky daní ,odvodov, vyrovnaných financií, pôžičiek viazaných na rozhodujúce projekty, napr.dialnice, povinnosť št.úradníkov pracovať hospodárne, nielen dodržiavať zákon(V.Slavkov)atď.
Dialnica je iba pre východniarov?
O potrebnosti jej čím skoršieho dobudovania málokto pochybuje. Nezabúdajme, že zostali nedostavané úseky v extrémne náročnom teréne, ak sa niekomu zdajú predražené ,nech skúsi vyjednať nižšiu cenu; prínosom bude i mýtne z dobudovaných úsekov, vláda by však mala oboznamovať občanov s ekonom.dopadmi
Jedno z riešení
viac volebných obvodov s väčšinovým princípom; tak by sa vylúčili zdiskreditovaní politici, ktorých stále podporuje niekoľko % prívržencov, z verejného života- hudba budúcnosti
Re: Moderátor nemal pravdu,
nejde o výraz ako taký, ale v akom kontexte a kde sa použije
Re: ...tragédia Slovenska...
malý dvor a dlhý bič na neho a jemu podobným, ja už pletiem- zatiaľ virtuálny
Re: Hanba či veľká hanba?
čo sa vzrušujete, taký je program SNS a jeho predstavenie predsedom
Re: náhodou
Quick, dosť sa nájde takých, čo im Slotov slovník a názory vyhovujú, hlavne nezabudnúť hysterizovať s maďarským nebezpečenstvom, zľahčovať korupci -neplníme ani európsky priemer
Re: Bez vetra sa ani lístok nepohne
nielen sľúbi
Re: pre vsetkych pripecenych Ficoudov
modráčik, a čo sľubujú tí politici, ktorých volia tí nesprostí
Re: Už chápem greka
Kde je tu logika?SBS-kár stráži 3 domy, kosí trávnik, zavlažuje=flákanie, kapitalista poctivo pracuje, aj Rezeš poctivo pracoval.
Re: Bez vetra sa ani lístok nepohne
konzerv....., na vzťahy musia byť vždy dvaja, niekto musel aj požičiavať, to nevedeli v akom stave sú grécke financie? Aj naši cigáni ,bodaj by nebrali, keď im dávame, to je ale o inom
Bez vetra sa ani lístok nepohne
Cit."To tí, čo nehanebne vykradli verejné peniaze a penzijné fondy", zamyslime sa nad tým, nečaká to aj Slovensko?- DSS, banky, poisťovne...Nám sa podsúva iba jedna verzia, zodpovedné de Grécko, či konzervatívci alebo socialisti.
Re: O výsledkoch volieb nerozhodujú /našťastie!/ naivné...
uE.........., ak Ty si intelektuál, ja som panna orleánska, intelektuál nehovorí, že je intelektuál, neuráža a nepodceňuje iné zamestnania,
Odporúčame