Re: Božeee...Sulíííík.....
ovca, ako zarobil, keď nikde nerobil a hneď po neúspešných štúdiách v Nemecku založil firmu-z čoho, keď sa mu zunovalo naťahovať z počítačmi za pár miliónov presadlal na dane a odvody v miliardách
Re: Božeee...Sulíííík.....
ovca, ako zarobil, keď nikde nerobil a hneď po neúspešných štúdiách v Nemecku založil firmu-z čoho, keď sa mu zunovalo naťahovať z počítačmi za pár miliónov presadlal na dane a odvody v miliardách
Re: jedna dobrá vec, čo chce pán sulík
octagon, jde tisíce vecí čo by bolo vhodné urobiť, treba začať postupne, ako je to možné, najprv odvody v jednej sume, nech uhrádza zamestnávateľ - hoc aj znížením mzdy o tú čiastku atď. len nenaleteť Sulíkovi
Re: A predsa spieva
A Ty sa nehambíš, spievala všetkym ľudom, a hriech by bol, keby svoj dar nevyužila. Ja len neviem čo niektorí ľudia za totality robili-to škodili štátu a mali z toho radosť.? Napr.v tejto oblasti bolo dosť voľnosti.
Odporúčame