Myslim ze ludi v tej dobe podcenujes - bud si bol vtedy decko, alebo ich zamerne zhadzujes. To lozisko si prave 95% chlapov bolo schopnych vymenit. Aj robota za 8.50/hod bola vtedy pre vela ludi draha, tak vacsina naroda bola vseobecne zrucna. Nemali sme vela penazi, ale boli sme vdaka tomu sikovni...Pokladas to za zle? Ved len koli tomu sa na zapade vela cechoslovakov uchytilo!
Sam zijem vonku a neveril by si, s akymi vylozene hovadinami si ludia nevedia poradit - na vsetko volaju firmy - a ti remeselnici si uctuju 30 - 50e/hod.


