Ale mne se zda, ze skutecne degeneruje - vem si moralku, slusnost ke starsim, zajmy - konicky, vzdelanost a VSEOBECNY ROZHLED!, vztah k nasili, k zlodejine, k poctivosti, k vychove deti, k solidarite - pomoci druhym...Nelze poprit, ze tohle vsechno slo obecne dolu vodou!
Proc te potom tak irituje vyjadreni, ze "spolecnost degeneruje"? Dyt je to pravda!


