neni prekonane - len na chvilu nasilne zatlacane...Budi sa a bude tu znovu - ovela rozumnejsie a poucenejsie!
neni prekonane - len na chvilu nasilne zatlacane...Budi sa a bude tu znovu - ovela rozumnejsie a poucenejsie!
mozno ze by sa za vacsie ohodnotenie dostalo dobre vzdelanie vsetkym detom - co ty na to? Je to zvrhle?
a co ked obycajny robotnik nema na to, aby poslal decko do sukromnej skoly? Myslis ze deti robotnikov nemaju narok na donre vzdelanie?
+1 a mna vytaca hlavne skutocnost, ze nikoho z volicov pravice nepohorsi vyjadrenie ich pravicovej vlady, ze "stat je zly vlastnik" - a najhorsie na tom je, ze aj ta vlada to s kludom vyslovi - bez strachu, ze kyda na vlastnu hlavu :(
keby to bolo tvojim zivotnym kredom, tak nepises tieto nezmysly! Ronin ma absolutnu pravdu - dnes je podmienkou "vzdelanosti" decka, mnozstvo penazi v penazenke rodicov - a na inteligenciu, dispozicie...sa ziadny ohlad neberie. Sucasny system diskriminuje nadane deti z chudobnych rodin - to nevyvratis nijako!
uplna hovadina!
hmm a ty hlavne studuj sam seba - ale myslim ze uz je neskoro - radsej navstiv prislusne oddelenie a nechaj to na odbornikov...
A dopracoval sa k tomu ked v akcii Z pracoval Zlobinovou metodou, za aktivneho vyuzitia vnutropodnikoveho chozrascotu...
nedavno som sa bavil s jednym BA podnikatelom, ktory dava svoje decko do sukromnej skoly. Povedal mi, ze v statnej skole by sa mu to decko pokazilo - s takymi spoluziakmi okolo a stakym pristupom pedagogov by zvlcilo...Takze obycajni, poctivo pracujuci ludia musia davat deti tam, kde sa im zvlcia? Je to OK?
keby skolstvo malo byvalu socialisticku uroven, tak sa s nim mozeme pysit po celom svete!
pocuval som na SME vsetky prejavy ohladne odvolavania vlady a snazil som sa uplne oprostit od akejkolvek zaujatosti! Cez to vsetko hodnotim Dzurindov prejav ako ten najpodlejsi - ze by Fico posielal lekarov a ucitelov do ulic??? Ved to su vzdelani ludia - nie nejaki primitivi - a ucitelka so vsetkymi aprobaciami a 22 rocnou praxou beruca 650 euro asi sama vie, ze ma narok na viac! A to je este dobry plat - vela ucitelov funguje za 300e - ti nepotrebuju Fica k tomu, aby boli nastvani...
Nie Radicovu - ale Dzurindu treba raz a navzdy odstavit - bez neho by aj Radicova bola lepsou premierkou - urcite by sama nemala na to, aby tak vypocitavo luhala.
Fico sa sice snazil odvolavat zodpovednych atd, ale aj jeho pristup ku korupcii bol zbabely - nedokazal sa tvrdo postavit proti zaujmovym skupinam, financnej mafii...a neviem ci sa to vobec za stavajuceho systemu "demokracie" vobec da??? - podla mna ide o krk!
Pozitivum vlady Smeru vidim v tych 2 dovodoch, ktore som uviedol a snad este v brzdeni prenasania financnych problemov na obycajnych obcanov - tato vlada to riesi bezcitne a zbabelo - tiez nesiahne po peniazky tam, kde je ich prebytok - radsej ozobraci bezmocnych!
Odvolavanie premierky BOLO na mieste! Skutocne je slaba, bezzuba a nedokaze sa rozhodne postavit k principialnym problemom - euroval, Madarsko, korupcia...
Ale zase netvrdim, ze so Smerom by to Slovensko nejako vyhralo. Zaujmove skupiny, ktore chcu statne peniazky, maju svoje prsty napriec politickym spektrom. Bez tvrdej systemovej zmeny, zmeny ustavy, zavedenia priamej zodpovednosti politikov a zmeny demokracie na PRIAMU, sa ziadna zasadna zmena ocakavat neda...Jedine, v com by snad vlada Smeru bola lepsia, je zastavenie planovanych privatizacii a zastavenie blbej ustupcivosti voci madarskej rozpinavosti - rozpredavanie statneho majetku do cudzich ruk, pokladam a aj som vzdy pokladal za najvacsie svinstvo, ktore sa po roku 89 robilo!
Ten kraj poznam dobre. Festival v Avignon som zazil viac krat a i pod Pont du Gard som sa vykupal. No a v Grau de Roi som stretol svoju manzelku :)
pocuval som na SME vsetky prejavy a snazil som sa uplne oprostit od akejkolvek zaujatosti! Cez to vsetko hodnotim Dzurindov prejav ako ten najpodlejsi - ze by Fico posielal lekarov a ucitelov do ulic??? Ved to su vzdelani ludia - nie nejaki primitivi - a ucitelka so vsetkymi aprobaciami a 22 rocnou praxou beruca 650 euro asi sama vie, ze ma narok na viac!
Nie Radicovu - ale Dzurindu treba raz a navzdy odstavit - bez neho by aj Radicova bola lepsou premierkou - urcite cestnejsou!
Ma pravdu - pred mesiacom zomrelo v KAPITALISTICKOM Somalsku 30 000 deti na hladomor - teraz uz je to 50 000. Myslim ze KLDR skutocne nemoze konkurovat...A ze to video je dokaz? O brutalite libyjskych rebelov bolo natocene stovky videi, ale ani jedno nebolo vo verejnopravnych mediach ako "dokaz" - za to sa ale bez dokazu - videa stale tvrdi, ze Kaddafi urobil este vacsie zverstva... Ked dokazy, tak na vsetko - nie?!
A co ten na bicykli? Myslis ze spravne tlaky vymakanych litok do pedalov sa nedaju prirovnat k rytmu splynuceho s tvojim a dosledne utociacim na ten spravny bod?
Mozno ze v Dubaji je malo cyklistov...Nas pan minister by sa tam mal ist povozit :)
Problem sa krasne kristalizuje a som zvedavy, kto bude pocuvat roznych pseudohumanistov, neunavne obhajujucich "ludske prava", ktore tato skupina ludi vedome a s chutou zneuziva. Tito "odbornici" sa totiz asi nikdy nezaujimali o to, ake rozpravky cigani serviruju svojim detom (ako cigan odrbal gadza)..., nezaujimaju sa o uroven ich moralky (klamat a sikovne kradnut neni u nich ziadna hamba - naopak - kto je v tomto sikovny, je v komunite vazeny...) Pokial niekto ako riesenie navrhne internacne tabory, internatne skoly a tvrdu prevychovu, tak je hned oznaceny za rasistu...Klaus chce tvrdo zakrocit proti bielym na Sluknovsku, ktori sa boja ist cez ulicu do roboty...a dovolili si protestovat... Kazdy zo zodpovednych sa len snazi dobre vyzerat - a len koli svojej kariere...
Potrebujeme diktaturu ako sol - nech si kazdy hovori co chce - za sociku dostal cigan pendrekom a bol klud!
Odporúčame