Dakujem hugan. Myslim ze ludia nieco take ako "cit" akosi prestali pouzivat. Furt veria akymsi slovam - slubom - kecom...a otazkou, co z daneho cloveka citia, sa vobec nezaoberaju - nedavaju tomu ziadnu vahu...A je to velka chyba! Dobre si pamatam na svoj cit trebars ohladne Meciara, ked bol za VPN medovany na post ministra vnutra. Vtedy v TV ohnivo recnil, ako vsetkych byvalych funkcionarov KSC pozaviera a nezastavi sa pred nicim...Vtedy som mal taky nejaky blby pocit: BACHA na tohto cloveka! ...A ako vidim, tiez ma moj cit nesklamal!
Ohladne Fica napriklad taky pocit nemam - aj ked sa kaplan a spol vsemozne a vytrvalo snazia toho cloveka co najviac pospinit, prisit mu na krk vsetky svinstva, obvinit ho zlodejiny... Ja z toho cloveka citim predovsetkym ludskost - aj ked aj naivitu, zbabelost, prilisnu dovercivost a castu bezradnost...Ale podliaka z neho rozhodne necitim! Nech si kazdy ohladne svojho citenia odpovie sam.


