Zločin komunistického zázraku v poľnohospodárstve
Aj ked sa tu poondiete mili marsovci, kaplanovci, luckyslevinovci...so svojimi tupymi argumentami a vecnym napadanim a urazanim ludi ineho nazoru, jedno socializmu cez vsetky prikoria a neprijemne sucasti toho systemu, zobrat nemozete - on sa totiz riadil POTREBAMI OBYVATELSTVA!!! aj za cenu, ze bola nejaka cinnost stratova a stat ju musel dotovat. A ked si pripomenieme co vsetko stat dotoval (polnohospodarstvo, skolstvo, zdravotnictvo, armadu, byty, dopravu...), tak je jasne, ze tomu systemu sa darilo viac, nez tomu dnesnemu.
V systeme, kde je sukromny majetok nadovsetko - aj nad ludsky zivot a kde je zisk alfou/omegou vsetkeho diania, sa mozme len so smutkom divat okolo seba, ako sa vsetko dobre len koli tomu zas.anemu zisku nivoci!