No, ja mam inu skusenost. Par rokov som fungoval na fore ubuntu.cz - najskor ako zaciatocnik a potom ako skuseny uzivatel, ktory radil. Pri mojich zaciatkoch sa nemozem stazovat na to, ze by sa ku mne niekto choval ako "nadboh" - ochotne a trpezlivo mi vsetci pomahali - podotykam, ze vtedy este linux nebol zdaleka tak vymakany ako dnes a spusta veci sa muselo riesit cez terminal - prikazovu riadku. Ano, sem tam prisiel medzi nas nejaky nadboh, ktory sa choval arogantne, ale s tym sami linuxaci urobili vzdy velmi rychlo kratky proces - po par upozorneniach aby sa choval slusne, bolo jeho konto na fore zablokovane!
Greenie linux, na ktory som ta minule upozornil sam dobre nepoznam - viem, ze je v maximalnej miere upraveny pre CZ a SK uzivatelov - ja vsak davam prednost pre zacinajucich dobre zavedene a vymakane distro Linux Mint. Vychadza z Ubuntu (rovnako ako Greenie), takze si uzivatel moze kludne chodit po rady na ubuntacke forum.


