Na scene chyba skutocna lavicova strana. Musim sa smiat, ked niekto nazve HZDS alebo Smer lavicovou stranou - u cechov zase CSSD. Pokial su tieto strany pri moci, tak v podmienkach korporalneho kapitalzmu je uplne vylucene, aby pracovali podla zasad ktore hlasaju. Chyba im to zasadne - narodne hospodarstvo - banky, podniky. polnohospodarstvo v rukach statu. Takze sa stavaju automaticky pravicovymi stranami a vsetko co im zostane, su len prazdne gesta a kecy, ktore nemaju moznost naplnit!
Skutocnu lavicu predstavuju len komunisti tvrdo hajaci marxisticke zasady... Ten novy boom, ked sa lud vzoprie a bude chciet znovu naspat vsetko, co mu kapitalisticki nenazranci rozkradli a co im umoznuje ten lud nehorazne vyciciavat, je blizko. aj preto sa pravica teraz jasne radikalizuje a vytahuje napr. takych bratov Masinovcov, ktori s Breivikom maju vela spolocneho..., pretoze sa ocakava nastup skutocnej lavice - a bude horuco!


