ale preco chcete aby kaplan robil chyby? Ja si napriklad prajem, aby nerobil...! :)
ale preco chcete aby kaplan robil chyby? Ja si napriklad prajem, aby nerobil...! :)
ten musi najskor podlahnut rakovine
predpokladam ze proso kupujes za peniaze...a uz sme zas tam :)
ani ja s tebou - a zemepis mam nastudovany - Norsko je hned vedla Afghanistanu :)
mna nezaujima ci som si to u niekoho po... Len debatujem...to je vsetko
a to teraz caka Libyu
pre mna je sucasna vlada neprijatelna - Uhliarik, Mihal, Miklos, Dzurinda...ale hlavne preto, ze rozpredava statny majetok do cudzich ruk - to pokladam za jej najvacsi zlocin, ktory tazko vratit! Fico tiez neni idealny - chyba tu jednoznacne novy, neposkvrneny a skutocne lavicovy subjekt.
nerozpravaj hluposti! Svojim chameleonskym a pokryteckym pristupom k mimoriadne vaznej otazke obecneho hodnotenia bratov Masinovcov si ma skutocne sklamal. Pripada mi az neuveritelne, ze clovek ktory sa tak vehementne pasuje za moralneho, cestneho a spravodliveho...moze k tak vaznej veci zaujat taky uhybavy postoj!
Naleziska ropy su aj v Egypte, Syrii, Cade...a ludia tam makaju za 3$ denne!
Aj tak sa tymito agitacnymi kecmi nic nezmeni. Obycajnym ludom - zamestnanym a nezamestnanym sa pohorsila zivotna uroven za sucasnej vlady - nie za Ficovej. Takze budu volit podla toho! Nejake "lebo Fico" uz nikoho nezaujima - vyhovaranie sa na tu predoslu vladu uz tu funguje 22 rokov - nikto tomu neveri, aj keby to bola pravda. Tak to je a tak to aj bude - ci je to spravne, alebo zle je druha otazka... Faktom to vsak zostane a podla toho budu vyzerat aj buduce volby.
No este by som dodal, ze v Norsku je a bolo zivotne minimum vzdy realne postavene k zivotnym nakladom - teda aj mzda za pracu je tam o niecom inom. Ti ludia su "ini" hlavne koli tomuto - beznadeji, ze im bude lepsie a ti hore budu mat na pamati spokojnost obyvatelstva...
ojoj - kaplan precitaj si svoje prispevky z dopoludnia - ako niekto neudrzi ani moč a je komouš...
Myslim ze ta to odradi moralizovat ostatnych.
ale v tej skandinavii pinky preto veselo stebotaju, lebo maju ten socializmus... Vtaci nebudu stebotat v rannom kapitalizme, kde jedinu spravodlivost predstavuju peniaze.
Debatujem, pretoze stale neviem ci ten cestny, ludsky a vysoko moralny kaplan poklada bratov Masinovcov za hrdinov, alebo vrahov... Evidentne ani na taku trivialnu otazku nenachadza stale odpoved - naco citat "mudrosti" od cloveka, ktory nema jasno v zakladnych veciach - alebo sa boji vec nazvat pravym menom?!
neviem ci citanost mozeme posudzovat podla poctu prispevkov...tu ide o cosi ine - ja som tie blaboly ani nedocital...
:)) tak vdaka
ale je zaujimave, ze dokazez len tak niekoho od boku zaradit, ale nedokazes napisat, ze Ctirad Masin, ktory jednoznacne vrazdil, bol vrah?!!!
myslim ze rovnakou, ako ktora kolvek ine hanlive oznacenie cloveka s cielom ho ponizit a zhovadit...nemyslis? Ja si na to po mesacnom bane davam pozor - uvidime, ci aj ty sa poucis,...
Odporúčame