hmm, tak sa ta ta hlupejsia bytost dovoli opytat, preco ten bod c) plati u teba len pre bratov Masinovcov?
hmm, tak sa ta ta hlupejsia bytost dovoli opytat, preco ten bod c) plati u teba len pre bratov Masinovcov?
tazko sa to cita od cloveka, ktory v inych pripadoch tak vehementne obhajuje svoj nazor a bez mihnutia oka oznaci niekoho za vraha, zlodeja, podvodnika viz Gottwald, Fico, Meciar...
Teraz nastala ina situacia, co? :)
O ziadnom hastrnoseni neviem - otazku ktoru ti neustale kladiem, pokladam na tomto fore za veelmi dolezitu! A ty asi tiez - preto na nu vytrvalo neodpovedas...
No ja si myslim, ze naopak ten tvoj - ja nemam problem s plytkostou nazorov a ani s tym, na ktoru stranu sa v danej situacii postavit!
Vcera som sa kaplana vytrvalo pytal na jeho osobny postoj - vrahovia, alebo hrdinovia?! On tuto 20x danu otazku nikdy nezodpovedal. Ako cloveku znalemu historicke fakty a konkretne ciny mu je jasne, ze Masinovci boli lupezni vrahovia a podpalaci...ale ako cloveku hlasicemu sa k pravici je mu velmi tazko tvrdit nieco ine, ako pochybny sud (kvalitu sudov sam viac krat zpochybnil), ako symboly pravicovej politiky - Topolanek, Necas, Schwarzenberg...
Je to pre neho velmi osemetna zalezitost - vyjadrit otvorene svoj osobny postoj k tejto zalezitosti. Zostat rovnym, zachovat si tvar, svedomie...je pre neho velmi tazke. Podla mna to subjektivne o cloveku velmi vela vypoveda... Pre niekoho to vsak tazke neni - prehlasit o jednoznacne sprostych vrazdach, ze to boli sproste vrazdy! Tak ako kaplan - pokracujeme? Vrahovia alebo hrdinovia?
Aj v 30 rokoch minuleho storocia sa ludia v USA mali problem prisposobit novym podmienkam. Myslim ze situacia na SK sa velmi nelisi od tej doby.
Kolonizatori sa nevzdaju - a to vie dobre aj Muamar! Uz do toho vrazili velmi vela penazi, tak ich chcu naspat - zinscenovali protesty, vytvorili rebelov, oblbli a oblbuju narod na celom svete o zachrane civilistov...Teraz uz necuvnu - porusia vsetky mandaty, rezolucie a prava!
Podlozene to je - tu a teraz to stale viac podkladas...kazdy normalny clovek, ktory si nezaujato precita tvoje reakcie na tomto blogu, sa myslim bude nazorovo zhodovat so mnou
Ano, to hej - ale ja sa donekonecna pytam nie na to co respektujes - pytam sa na tvoj NAZOR! Nuteni respektovat sme vselico - ale nazor mame svoj!
Tak ako je mozne, ze rozhodnutie toho CESKEHO sudu je pre tvoj nazor take smerodatne?
a zase uhybacka - mam na jazyku priliehavy, ale asi dost mrzky vyraz pre teba - ale nenapisem ho, lebo ma zase budes mat dovod zlikvidovat u admina. Napisem ti len jedno - Nie si rovny chlap!
A to ich ospravedlnuje? Dobre, ti komunisti co tie zverstva robili, boli aj zvery! A co su teda Masinovci? Akeho zverstva sa dopustil ten pokladnik, alebo dedinsky straznik?
Ano, pretoze uhybas ako had! Napises blog o "odbojaroch" potom nechces otvorene priznat svoj postoj k nim, na 20x polozenu utazku neodpovedas, alebo napises nic nehovoriace "respektujem rozhodnutie sudu", "alebo zabitie cloveka nejde ospravedlnit"... Tak rozhodnutie ktoreho sudu respektujes - toho komunistickeho, alebo toho co ich rehabilitoval? A ako spravne podotkol "objektivny", tak k inym osobam nepotrebujes rozhodnutie sudu, aby si ich nejako nazval... Tak preco ti robi taky problem odpovedat na /hrdinovia alebo vrahovia/??? Je to take tazke?
V debate k Masinovcom si dnes napisal - kopirujem:"..vždy je dobre, keď každý jednotlivec uvažuje sám za seba..."
No tak?! Do toho - prezrad nam ako jednotlivec kaplan hodnoti Masinovcov!
Niekto sa tu uz zmienil aj o nazorovej prostitucii...Tak ako je to teda? Preco napises 1000 uhybavych prispevkov a robi ti ako cestnemu cloveku, za ktoreho sa vyhlasujes, otvorene prejavit svoj postoj??? Bolo by to kratsie ako tvoja posledna otazka..
Asi preto, ze si sa furt este nevyjadril jasne! Masinovci - vrahovia, alebo hrdinovia?!
hmm, ale ten sud, ktoreho rozhodnutie tak vehementne ctis, to ospravedlnil - tak ako teda?
V tom, ze si tu vypisal ohromne litanie a nevyjadril si sa este stale k tomu, cim su pre teba OSOBNE bratia Masinovci?!
Co hovorim to iste ako ty?
ja sa pytam teba! Ako ty sam ludsky hodnotis ciny Masinovcov? Uz to z teba taham asi 15 krat - a ty furt uhybas. Myslis ze si to nikto nevsimol?
Odporúčame