Ale nikto tu nehovoril o predsednictve Smeru SD, ani O Ficovi, ani o rokoch 2006-2010 - myslim ze v tom budes odkazany na monolog so sebou.
Neviem nakolko su zenicky v Kezmarku mudre - rozpraval som sa iba so zdravotnymi sestrami v kezmarskej nemocnici, ked som tam priviezol dieta so slepym crevom...A tie zenicky mi nepripadali hlupe. Bol by som vsak zvedavy na ich reakciu, keby si im povedal, ze su nadrozmerne lenive a ze preio tak malo zarabaju...


