radsej ziadne argumenty - s tou laskou by si to nevyhral - umyvam si pozadie len raz do tyzdna... :)
radsej ziadne argumenty - s tou laskou by si to nevyhral - umyvam si pozadie len raz do tyzdna... :)
akosi to vo svojej odpovedi nemozem vycitat - ja bezbreho milujem len svoje deti a psa - mozno aj manzelku, ale asi nie bezbreho... :)
ale mna to cislo 47 vobec netrapi - ci je to viac, alebo menej...nebol som to ja, kto sa po tom zacal vozit. Ale pokial by to cislo aj bolo pravdive, tak tomu kludne verim z vyssie uvedenych dovodov.
Tak a tiez teraz tliapes - koho ze to "bezbreho milujeme"? Ano, nemyslime si, ze Fico moze za vsetko co mu pripisuju a minuly rok sme zazili taku medialnu antikampan voci jeho osobe, aku este nikto nezazil...V tom mi dufam odporovat nebudes!
Ja som odporca liberalneho kapitalizmu, pokladam to zvrhly a neludsky system a neverim, ze nas to privedie k lepsim zajtrajskom, ze to odstrani nezamestnanost, bezpravie, sproste vykoristovanie a socialne problemy obycajnych ludi... Preto mi je sympatickejsia lavica i ked mi vadia rozkradacky, ktorych sa tiez dopusta. Ale otvorene ti poviem, ze si prajem nie navrat socializmu, ale novy socialisticky system bez plotov - znarodnenie + delba prace + spravodlivejsie prerozdelenie zisku za tu pracu. To ze je to realne mozne, o tom som presvedceny!
Ale ano Joe, ja tomu verim. Na strednom a vychodnom Slovensku...a vlastne vsetkych chudobnych regionoch, ma asi Fico drtivu prevahu - ludia sice beru na vedomie tendre, Interblue atd, ale tiez Ficovi nezabudnu, ze brzdil rast cien energii, nechcel privatizovat spolocne vybudovane hodnoty... Koalicne zdovodnovania skrtov, dani, odvodov, zmeny ZP...uz nikto pocuvat nechce a je na to asi alergicky - totiz pocuvat tie iste kydy 21 rokov bez zmeny k lepsiemu asi omrzi kazdeho!
Ludia maju sedliacky rozum a pytaju sa na to, kde su tie obrovske peniaze z predajov budov, podnikov, hotelov, lesov, kupelov, zotavovni ROH... a co za tie prostriedky stat vybudoval? Kolko hradzi proti povodniam, ciest, nemocnic, skol...?
Jak se říká " císař je nahý" a pomaly prichadza prebudzanie...
hlavne tu chyba objektivita - trosku zauvazovat nad nazorom druhych...Toto si dovolim vytknut hlavne vyznavacom pravice - ak mas aky kolvek socialny podnet, poukazes na mizerne mzdy atd, tak si hned bolsevik, ficoid, cerveny...posielaju ta na Kubu, alebo do KLDR...a tym hned aj skonci konstruktivna vymena nazorov.
a kde si nechal tych 20% naroda, ktory sa smeje vsetkym?...a nechodi volit?
no vsak som napisal, ze tu su nepripustne koalicne i opozicne dohody - teda malo by to tak byt! Avsak tajnym dohodam je skutocne tazko zavranit, aj keby to bolo trestne - imunita.
Neviem co ti je na smiech. Politikom niesom iba premyslam nad moznym cistym zposobom - totiz toto co sa teraz deje je na grc!
V cechach uz mala davno padnut vlada, ale prirodzeny pad sucasnej vlady a predcasne volby zasprajcoval Klaus - dokonca protiustavne. U novych volieb by totiz stopercentne vitazna CSSD isla do koalicie s KSCM...a to je na Klausa silne kafe. Preto sa na jar v cechach strasne snazili postavit KSCM mimo zakon...Ale velmi skoro k navratu komunistov do vlady pride - dufam ze sa neohnu, nebudu uplatni a ze sa vyvaruju moresov ich predchodcov zpred roku 89!
fajn, ja tiez nezaplatim ani za nic...Ale bohuzial vela ludi zaplatilo a tak to zase tym vydieracom vyslo - ludia si to ospravedlnuju tym, ze "to tak uz je" a ze to nezmenia - ako ovce. Vobec si neuvedomuju, ze keby za "zabejcili" a nezaplatili, tak mile Piano zmizne tak, ako prislo - ako nepodareny projekt!
Hey Joe, ta ustava hovori jasne a ty skutocne nemas argumenty! Naviac som presvedceny, ze u takej volby, ako je GP by malo byt hlasovanie nezavisle na opozicii a koalicii - ze by tu skutocne mal kazdy poslanec volit iba podla svojho vedomia/svedomia. Akekolvek dohody (koalicne i opozicne) a ovplyvnovania poslancov su v tomto pripade nepripustne. Myslim, ze toto by sa do tej ustavy malo vlozit. Fakt neviem ako inac zaistit nestrannost osoby GP.
Je to pravda. Su to skutocne vacsinou ludia, co si liecia vselijake komplexy a za klavesnicou su strasne "odvazni".
Ja nemam sklony niekoho urazat, ale niekedy ma rozladi zatvrdlost a fanatizmus niektorych ludi (napr. kaplan a jeho ficofobia). To potom zastavuje konstruktivnu a objektivnu debatu - kaplan je schopny Fica zamontovat aj do debaty o pocasi...Pokial napisem nieco o dusevnom zdravi a potrebe liecit sa, tak to tak aj myslim!
cochvila ti dojde Meprobamat a co potom?
debata o poslancovi Smeru - 6 prispevkov, z toho len 4 kaplan...a samozrejme Fico je na pretrase :) Kazdy den treba ejakulovat...
Hmmm, sluzobnik bozi...Co keby zavolal radsej do NATO, aby prestalo bombardovat Libyu??
ale ale...Opasky sa 20 rokov utahovali aj v cechach...Neviem odkial mas informacie, ale mozem ta ubezpecit, ze napr. v regionoch severnej Moravy (Jesenik, Sumperk, Bruntal...) je ta mizeria rovnaka ako niekde pri Svidniku!
Presne tak! Minimalna mzda je ta jedina istota, ktora este zamestnancom zostala - a je silne podhodnotena - vzhladom k skutocnym zivotnym nakladom i k okolitym statom - tym samozrejme nehovorim o Rumunsku.. Zamestnavatelia proste musia mat statom dane nejake limity - nic ine okrem statu to nemoze zaistit. Nejaky liberalny trh nic nezaisti - v dobach presitenosti trhu a nadvyroby je to totalna chimera. Ked nebudu chciet slovaci robit za 300 e, tak zamestnavatelia vezmu ukrajincov...
Napisal som tento prispevok o siestekj popoludni. Teraz si citam vase reakcie... Humus nad humus - ale v podstata som to cakal. Ti isti ludia a tie iste osoby tu hned zacali nieco s Ficom...no proste ubohost. Kaplan sem nenapisal nic, pretoze ma nazval spinavcom a zastrajal sa, ze na mna nebude reagovat...
Vazeni! Ci ste uz pravi alebo lavi - zda sa vam, ze tato vlada jedna v zaujme ludu? Ze v zaujme setrenia zkresava svoje platy, postihuje korupciu, zaviera megazlodejov a vrahov? Ze ju trapi, ako sa ma nejaky robotnik na vychode s minimalnou mzdou? Ze si robi starosti o inteligentne deti, ktore maju bohuzial chudobnych rodicov a tak nemozu studovat? Ze ju zaujima nieco ine, ako sa prezierat na ukor tych, ktori tento stat zivia? Ze ma odvahu spravit poriadok s podnikatelmi a kseftarmi, ktori okradaju stat o miliardy na daniach atd?
A myslite si, ze neni spravne, aby ludia konecne dali najavo co chcu, ked si ich nikto nevsima?
Odporúčame