ja som to uz predvcerom pastol do nejakej debaty na pravde
ja som to uz predvcerom pastol do nejakej debaty na pravde
Osobne predpokladam, ze koli nejakej nemoci poziada niekoho aby ju zastupoval...a uz do konca volebneho obdobia nevyzdravie...
No, mozno ze sa ten potkan od zeleznice boji, aby si to niekto nerozmyslel a s tym Ficom nesiel - neistych subjektov je teraz v parlamente dost!
samozrejme ze je vsetko dohodnute - ty o tom pochybujes???
aj ked sa to povedzme stane zo zdravotnych dovodov a ona poveri niekoho vykonom svojej funkcie v dobe preceneschopnosti?
este je mozno sanca ze s tym slahne...akurat sa bojim, ze ti dvaja zm.di uz maju pripraveny scenar i pre taky pripad - aby nemuseli z chlieva von!
Pamatam si dobre, ked sa pri vlanajsich volbach rozhodovalo medzi nou a Miklosom, ako potom na tlacovke vitazoslavne hadzala hrivou - ako nadrzana kobyla a uplne zbytocne nieco dodavala k uplne kompletnym odpovesdiam, ktore daval Miklos - vacsinou len zopakovala to iste, aj ked sa jej nikto nepytal...Nespominate si na tu tlacovku?
este si zabudla na rolu, ktoru jej reziser+produkcny zverili - ulohu manzelky v domacnosti, ktora umyva riady, vytiera podlahu, schody, utiera prach (k vareniu neni pripustena) a musi natrcit rozkrok, ked sa napity manzel vrati z tahu... Vcera prebehlo dejstvo "precitnutie, poznanie pravdy a trvaly odchod do tupej odovzdanosti" - hlupa inscenacia z Bakalarov
Samozrejme - urcite si nepohorsil - Miklos mu urcite prichystal teply flek...
Ale ma uroven Simurda - je pohotova, vecna a mysli jej to...Tomu sa hovori format! Nepotrebuje ziadne texty zo Sumracnej... Ma vsetko to, co vasej leaderke chyba!
kaplan, to uz je fakt choroba - kde sa tu bavime o sumracnej??? Si fakt normalny?
Ano a u nas je vacsia sanca zmeny - v susednom Cesku to blokol Klaus, ktory protiustavne odmietol prijat odvolania ministrov - len aby sa nevratila CSSD a KSCM. Gasparovic by tomu dal volny priebeh. Mam pocit, ze aj keby Radicova umrela, tak ju vypreparuju a daju radsej hovoriaci strojcek...
Teraz sa urcite intenzivne jedna na jej bezbolestnom odstraneni - zase to poSrala - mala s tym seknut!
Tandem Miklos/Dzurinda uz davno pochopili, ze Radicova je ich najslabsi clanok a treba ju odstranit. Skutocne na to nema - je velmi samoluba, jesitna a nedokaze jednat nad vecou. Miklos by sa vsak mal trosku ovladat - je na nom vidiet, ze mu jej utrpenie robi dobre...
To pisem ako fakt - ja by som bol najradsej, aby cela vlada padla a prestalo sa rozpredavat vsetko co mame. Preto paNI Radicovej zelam este trochu trpezlivosti - nech so sebou stiahne do stoky celu vladu!
hmm, na NATO ani EU by som sa nespoliehal! Naviac Orban jasne dal najavo, ze jeho sucasne ciele su pre neho dolezitejsie, ako clenstvo v EU!
Odporúčame