Nuž, vychádzajúc z legitímnych volieb a rozloženia síl v NR SR, jedinou proslovenskou koalíciou, obhajujúcou národnoštátne záujmy Slovenska, by bolo zoskúpenie SMER, SNS, LSNS.
A teraz, treťosektári, štekajte. :-)))))))
Nuž, vychádzajúc z legitímnych volieb a rozloženia síl v NR SR, jedinou proslovenskou koalíciou, obhajujúcou národnoštátne záujmy Slovenska, by bolo zoskúpenie SMER, SNS, LSNS.
A teraz, treťosektári, štekajte. :-)))))))
Akceptácia tejto persóny zo strany Pellegriniho, bude viesť k ďaľšiemu poklesu preferencií SMERu. Ale, kto chce kam, pomôžme mu tam.
Napokon, SMER iba pokračuje v zásadnej chybe, že zobral do koalície Bugárových šovinistov.
Ale iba o mastny vlas. :-)))))))
Nekompetentny madaron, neschopny zlatat jednoduchu slovensku vetu.
Tato nehynuca hra opozicie a Andera na predcasne volby, nabada k myslienke preco? Nebude za tym snaha o oddialenie vysetrenia ohavnej vrazdy? Boja sa, ze pravda sa ukaze?
Kto s tym suhlasi? Mozno zopar sovinistov u Bugara. :-)
Gal a minister spravodlivosti? To by bol vysmech a facka slovenskej justicii. Dufam, ze Pellegrini na taku sprostost neskoci.
Ander drzi v rukach iba to, co mu do nich vlozia Butora a Mazak. A to je prachobycajne malo. :-)))
Sociolog Vasecka bol, asi, na skoleni u sociologa Gala. :-))))))
Ked vystupil Stanke, hned zostalo na namesti teplejsie. :-))))))))))))
Vlecka hnoja zostala na svojom mieste. :-))))))))))))
Ander robi ramena...:-) Ale, co nevidiet utrie hubu. :-))))))))))
Srandy bude az, az, ak post ministra spravodlivosti dostane Gal.
Ktovie....moznoze niekto, na dnesnom mitingu "slusnakov" navrhne na post ministra kultury takeho Kemku. No, velikana slovenskej kultury. :-))))))))))))))))
...sorry...patrilo pod iny clanok. :-)
Ktovie....moznoze niekto, na dnesnom mitingu "slusnakov" navrhne na post ministra kultury takeho Kemku. No, velikana slovenskej kultury. :-))))))))))))))))
Odporúčame