Hryzkaj slabucko. A pozor na hacik. :-))))))))))))))))))))))
Hryzkaj slabucko. A pozor na hacik. :-))))))))))))))))))))))
A keby to nahodou 5 avenue nevyhovovalo, skusime zas o pol roka......:-)))))))
Nuz, Ander, je aj ina moznost. :-)
Kotleba, na hrad. :-)))))))))))
A mozno ani nie. Harakter este posledne slovo v tomto volebnom obdobi nepovedal.
A pritom by stacila prax z upratovania povaly u babky v Trnave. :-)))))))))))))
Ktovie....mozno tam bol Leipsic.Hadam len cestou nikoho nezrazil.
Ktovie, ci uz vratil byt.... Alebo si iba odpustky nakupil. Za vlecku hliny. :-)))))))))))))
Hryzkaj slabucko. A menej slz na Zabotovej. :-))))))))))))))))
No, hadam je uz po cirkuse. Tak sa vratme do normalu:
Kotleba, na hrad. :-))))))))
Pokusenie bolo silnejsie ako ja. Sorry. :-))))))
Gál, ako Gál. Fiškáľ, či včelár. :-)))))))))))))))))
Suhlas. Ale aj Borec by bol lepsia varianta ako Gal. :-)
Suhlas. Bol na to cas.
Aký jednoduchý manuál..... máš iný názor? Si neonacista. :-))))))))))))))))
Raz darmo, z Gála borec, ani Borec, nikdy nebude. :-))))))))))
Na Burde, nad Štúrovom. :-))))))))))))))))))))
A možno aj skôr, ak Ander prekotí pohár. :-))))))
Skôr, či neskôr, k takému zoskúpeniu dôjde. Personálne obsadenie zo strany Mostu to iba urýchli. :-)
A áno, LSNS tento vývoj iba posilní. Nové voľby? Reálne koniec roka 2018, alebo marec 2019. Dovtedy to patrične vykvasí. :-)
Na to, čo spackal Fígel pri vyjednávaní s EÚ, sa zabudnúť nedá. :-)
Všetko najlepšie k dnešným meninám. :-)
Odporúčame