Nuz, ako....od jarmulky k jarmulke. :-))))))))))))
Nuz, ako....od jarmulky k jarmulke. :-))))))))))))
Ahaaaa....takze neoficialne....JPP a ujo Soros povedali. :-))))))))))))
Mas pravdu. Slovaci tvrdo bojovali za svoju samostatnost, suverenitu a svojpravnost. Nenechajme si to ukradnut bruselskym smradom a ich prisluhovacom na Slovensku.
Kraaa....kraaa....kraaaa. :-))))
Havran patri k sorosbande, ktora pre Slovensko neprinasa nic dobre. Prave naopak.
Kedy sa tato hra skonci?
Az bude dosledne stopnute zahranicno-podvratne financovanie "slovenskych" mimovladok a ich akteri a protagonisti vytlaceni na okraj spolocensko politickeho zivota. Vratane sucasneho, tzv. prezidenta SR.
Zahraničné pozlátko nestačí. Treba aj niečo robiť pre vlastný národ. Sorošmanuál to Pelemu neumožňuje.
Peleho nam bol cert dlzny. Rozklad SMERu zvnutra sa zacal. Boh ochranuj Slovensko!
Ako to povedal Pista Harabin?...pojdes do basy, hajzel.
Ako rychlo nam Pele zosorovatel....
Rakusko a Svajciarsko teda musia byt fasistami a bolsevikmi priam prespikovane. :-))))
Potkany v Humennom pistia rovnako ako v Toronte. :-)))
Keby, keby....este mu to asi neprislo. :-)))))))
Mozno si v Toronte ukazuju s fugedym. :-))))))))))))
Odporúčame