Presstituti...:-(
Car Nikolaj, to bol molodec.....♪♫♪ :-)))))
Asi eurokomisar. :-)))))))))))))))))))))
Uz ti na Viber nic nepoviem. :-)))))))))))))
Aj cierny opasok mam. Z hovädzej koze. :-))))))))))))))))))
Ale iba do pol Mosta. :-)))))))))))))))
Pekny most. Porosenkovi sa hadam vo vrecku od zavisti aj cokolada roztopila. :-)))))))))))))))
Opytaj sa Trezedmanovho rektora na Karlovej univerzite. :-))))))))))
Lacko, venuj sa ty radsej svojmu psovi. Nech mu uz konecne rozumies. :-))))))))))))))))
Pre Slovensko priklad hodny nasledovania. :-)
Biely den pre Slovensko. :-))
Tak, nas Ander zas raz tancoval na Kuciakovom hrobe. A dokonca sa spravodlivosti dovolaval.....spolu s nim teda ocakavam spravodlivost aj ja. Mozno uz buducorocne Vianoce bude salonky balit v Leopoldove. :-)))
Sudruzky a sudruhovia z RTVS by mali porozmyslat, co je sloboda a co anarchia.
Tap, tap, tapusky, isiel Soros na hrusky....:-))))))))))
Odporúčame