Slovaci pisali staznosti davno pred Jozefom II. Nastuduj si to.
Slovaci pisali staznosti davno pred Jozefom II. Nastuduj si to.
Ved ano. Sud rozhodol, ze sa ma postavit dielo, tak ako bolo dvojstranne naplanovane, a ze sa ma zburat, co bolo jednostranne postavene. Salamun by sa za take rozhodnutie nemusel hanbit.
Bolo by pre luzu ospravedlnenie poklaciacky dost? Nemali by sa plazit?
Hovoril som a musim opakovat: tvoja tazka a bohuzial nevylecitelna zivotna trauma.
Vyprodukoval si polovicu zo vsetkych prispevkov, co svedci o tom, ze tato tema je tvoja tazka zivotna trauma. A bude to tak az do konca tvojich dni.
RU pred vyrovnanim? Mas to zjavne popletene. A co je stredovek, to uz ani nechyrujes.
A to este ked zacnes uvazovat vsetky "krivdy" zo stredoveku, to este len bude tanec.
Problem je, ze slovenski nacionalisticki politici cielene pouzivali madarsku kartu ako strasiaka na masaz istej casti elektoratu. Preco by si mali podpisom nejakej dohody vyrazit tuto kartu z ruky? Cesi takeho strasiaka nemali, takze dohodu mohli podpisat a aj podpisali.
Tebe zhrdzaveli? Tak si ich mal riadne osetrovat. Asi si ich tak "osetroval", ako kedysi "osetrovali" polnohospodarsku techniku na druzstvach.
Vidim, ze sa tu zislo niekolko frustratov, podobnych tebe, ktori nevedia diskutovat bez osobnych utokov. Ano, mam dobre vzdelanie, a to je jeden z dovodov, preco sa mozem nad frustratmi tvojho typu len zasmiat a nechat ich sa zozierat.
Dovol otazocku. Teba ucili v skole aj gramatiku? Alebo ste vsetci skoncili ZS takto sebestacnY?
Teoreticky terorizovat? Pekna znamka ignorovania reality, ktora sa ti nehodi.
Jaj a este ste sudruhovia zabudli tu rozpravku vysoko ziskovej zbrojarskej vyrobe, ktoru zrusili.
Vyzerato, ze si to necital. Keby si to cital, tak by si vedel zosumarizovat, co konkretne o zivocisnej vyrobe sa tam pise. Ale ty ani tvoj kolega ste to necitali, tak len zvastate.
Ludom, ktori verili faktom, vedeckemu pokroku, dobremu vzdelaniu a svojim schopnostiam, je dnes dobre. Tym, ktori sa nechali obabrat zvastami politikov, ostali len oci pre plac a hlava pre frustrovane nareky.
Avery bol alebo senilny alebo podplateny krajinami vychodneho bloku. Nikto normalny by nemohol uverit, ze atleti z vychodu boli rydzi amateri.
A ako tie sezonne prace robili pred 1989?Nebodaj vybavovali devizove prisluby a vyjazdne dolozky pre gastarbeiterov z vychodu?
Prakticky neexistuju, pretoze neboli ochotni sa prakticky nechat terorizovat od smerackych "grofiek" a kalabrijskych mafianov.
Ako konkretne znicila pristupova zmluva vyrobne kapacity? Co konkretne sa tam pisalo?
Odporúčame