Na vidieku v Rakusku, Nemecku a Svajciarsku zrejme nemali grofku Roskovu, Ndrangettakov Vadalu a Roddu, a dalsie podobne individua pod ochrannymi kridlami vladnucej politickej strany.
Na vidieku v Rakusku, Nemecku a Svajciarsku zrejme nemali grofku Roskovu, Ndrangettakov Vadalu a Roddu, a dalsie podobne individua pod ochrannymi kridlami vladnucej politickej strany.
Klasika. Ked dojdu vecne argumenty, nastupia osobne utoky. Takze nesklamal si v nicom.
Trollovat si zacal ty. A teraz chces, aby som robil prieskum, ktory nevyhnutne pride, a ukaze, kolko zdravi a zivotov ludia maju. Tak netroluj a cakaj. Mozes pri tom aj suchat nohami.
Z toho vyplyva, ze si myslia, ze maju dva zivoty. Delta preveri platnost tejto teoremy.
Problem je, ze ludia, ktori si uvedomuju, ze maju len jedno zdravie, si z nejakeho neznameho dovodu myslia, ze maju dva alebo dokonca tri zivoty. Ocistny vietor pride s deltou na jesen.
Zasnem, kolko samoukov virologov je na Slovensku. Takze velky pocet cielenych klinickych studii s vakcinami stale nie je dost. A niekto robil cielene studie o vplyvu vitaminovych doplnkov na protilatky proti Covidu? Kto kedy, kde a ako tieto studie robil? Prezradis? Alebo len ukazes, ze kopes za biznis spolocnosti vyrabajucich vitaminove doplnky?
Ha ha. Mantru o zodpovdnej zmene tocili pred volbami 2020, ked pandemia este nebola. Nabuduce skus nieco lepsie.
A prinasaci "zodpovednej zmeny" Pelle a Fico sa boja vakciny viac nez certi svatenej vody.
Vysvetli mi uz konecne niekto, v com mala spocivat ta "zodpovedna zmena", ktoru tak ohlasovali pred volbami?
Buducnost sme dost dlho prezivali dokonca v minulosti. Takmer celu druhu polovicu 20. storocia stredna a vychodna Europa pod heslami ideologie komunizmu napodobnovala krajinu, v ktorej, podla slov propagatora tejto ideologie, "zajtra uz znamena vcera".
Nevedeli tak dobre a hlasno vrieskat ze Cesi Slovakom ublizovali a nevedeli tak dobre kradnut.
Je rozdiel, ked niekto hovori, ze pocul o uplatku, a iny podrobne popisuje odovzdavanie uplatku. Len dezolat moze to dat na tu istu uroven.
Poslanec, ktoreho meno sa nevyslovuje, o strachu vela vie. A preto hlasno a hystericky vrieska o politickych orocesoch.
Porovnaj si Vermont a Louisianu, take porovnanie budeme mat na jesen aj na Slovensku.
Skor treba povedat neschopni a nevzdelani jednotlivci. Pochopitelne su frustrovani.
Odporúčame