Upozornenia na schvalene vakciny vydava EMA, posledna aktualizacia pre Comirnaty 18. juna. Ktoru cast tejto vety "bystry" jedinec tvojho typu nie je schopny pochopit?
Upozornenia na schvalene vakciny vydava EMA, posledna aktualizacia pre Comirnaty 18. juna. Ktoru cast tejto vety "bystry" jedinec tvojho typu nie je schopny pochopit?
Ku schvalenym vakcinam vydava upozornenie EMA a pravidelne updatuje. Na neschvalenu vakcinu musi dat usmernenie ministerstvo.
To su oficialne statistiky, ale pretoze sa dezolatom nehodia, tak ich vo svojej virtualnej realite neguju.
V umrtnosti, myslel som, ze je zjavne, ze to preklep. V marci mali v Madarsku kazdy den okolo 200 novych umrti na covid a este v prvej dekade aprila boli denne prirastky umrti cez 200. V celkovych cislach umrti na milion obyvatelov su Madari suverenne najhorsi v Europe (3116) druhi na svete za Peru, Cesko je tretie najhorsie v Europe a stvrte najhorie na svete za Bosnou. Ale o tom nikto nespieva a vytahuju sa parcialne cisla, ktore sa hodia do kramu.
Hovoris o manipulacii a sam manipulujes hlupejsie nez ziak pomocnej skoly. Najhorsi sme boli vo februari, v marci od nas prebrali stafetu Madari. A o tom, ze Cesi boli najhorsi v novembri a decembri sa tiez nic nehovori. Byvaly sudruh by mohol, ved sa v obocg statoch ponevieral vo velvyslaneckych trafikach. Ani o tom, ze v celkovych cislach umrti na milion obyvatelov su Cesi aj Madari horsi nez my. Jednoducho sa vyberie jedno cisielko, ktore vyhovuje, druhe sa k nemu naklame, a je to.
Co sa tyka protestov, tak ti protestujuci boli zjavne nepricetni. Staci pozriet video, ako nadavali Kuffovi a Pellemu, a Fico sa neodvazil ani nos vystrcit z parlamentu a pozeral len cez zatvorene okno. To netreba tesat do kamena?
Madari ockovali Sputnikom a Sinovacom a v marci boli v umrznosti najhorsi v Europe.
Neuveritelne, ako tento byvaly sudruh opakovane siri klamstva a prekrutene fakty.
..."v úmrtnosti naň sme sa ku koncu druhej vlny ocitli medzi najhoršími štátmi sveta, za rozvojovými krajinami."
...."počtom obyvateľov porovnateľné štáty EÚ mali mnohonásobne menej úmrtí na covid ako Slovensko."
Teoretikovi marxizmu-leninizmu by mal niekto uz konecne vysvetlit, ze pre sirenie virusu nie je rozhodujuci pocet obyvatelov ale hustota osidlenia a intenzita cestovania medzi krajinami. Ale on stale melie dokola to svoje.
Nenapisal sudruh Lenin nieco na tuto temu? Ved ku koncu jeho zivota bola epidemia spanielskej chripky.
Vcera zomrel jeden ockovany pri dopravnej nehode. Ze by vakcina znizovala schopnost viest motorove vozidlo?
Hovoria, ze delta udrie v najmenej zaockovanyh regionoch. A tiez hovoria, ze najmenej zaockovane regiony su tam kde volia Smer a LSNS. Odborne sa to vola win-win situacia.
Vacsina reakcii je v style prislovia "trafena hus zagaga". Som presvedceny, ze toto bolo zamerom autota komentara. Jednym slovom: nadhera.
Problem je, ze tvoj ostrov existuje len vo vasej dedinskej kadibudke a jeho velkost je zavisla od produkcie navstevnikov kadibudky. Teraz zjavne uz velkost prekrocila kriticku hodnotu takze by ste mali objednat hounocuc aby ho vytiahol. A mozno s nim vytiahne aj tie rustikalne mentalne klenoty, ktorymi tu zasobujes diskusie.
Studia z Madarska ukazuje, ze po ockovani Sinovacom malo meratelnu hodnotu protilatok vyse 90% ockovanych do 50 rokov, a u starsich sa to znizovalo s vekom takze u 80+ mala meratelne protilatky len polovica.
Odporúčame