oni sedeli s elektrarnami,SPP a bankami pri nezavaznej cole ?
40 Dkg salamy za 400 mil. € je dobry biznis
a este k tomu bonus ked si 42 % namysla ako rysavec s nimi zatocil
oni sedeli s elektrarnami,SPP a bankami pri nezavaznej cole ?
40 Dkg salamy za 400 mil. € je dobry biznis
a este k tomu bonus ked si 42 % namysla ako rysavec s nimi zatocil
Cerveny Rysavy Lojzko vykrikoval ze my sme prvi.......
Zase sa zvysia poplatky za Istoty ?
Dobru noc sudruhovia.
Prajem vam len jednu jedinu vec.
Aby vam vase istoty nedolamali krky.
Nebolo by to po prvy krat.
Vas egoizmus,nadavky,nadutost ci sarkazmus vitazov zlomil v historii aj hrubsie krky ....
tvoj vzor netreba
boli ste zalezeni a knucali ste strachom
klavesnica ti prinavratila svaly ked ti nehrozi ze niekto natrhne drzku
si obycajny POSERO a LUZER bez chrb tice
ako vsetci rysavci
Tak ho setri
pudlikov jeho typu je na dnesnom trhu dostatok
moze byt vdacny za kost :DDD
ze ti to doslo sudruh
vidno ze si v obraze :DDDDDDDDDDDDDDD
mozno to bude "Gucci"
:DDDDDDDD
mozno o tych pre ktore ste poslali sudruha veduceho do dochodku .........
:DDDDDDDD
Vase virualne mimikry naozaj potvrdzuju vasu zufalost.
mam radost z vasej radosti
aspon nejaka spoluucast :DDDDDDDD
v pohode
u ludi ktori su v strese to je pochopitelne.....
apropo_sudruh zacal prvy s gramatikou :(
mozno nejake sry by zmiernilo tvoju "blamage".
:DDDDDD
Preco vsetci rysavci stresuju ???:
Naozaj vas zaujima gramatika ?
Stado islo spat a tak mozete byt uvolneneni.
Naco ten stres a prdy ?
Klidek
to preto aby ti necvrklo
zacinas stresovat sudruh
Chod trocha na bok.
Kto ma prekracovat tvoje extrementy pri debate s vasim svalnatym zufalcom ktori nevie kde je vychod ci zapad ?
Ci vas rysavec nestiha a sovietske trubky prislôi na pomoc na pomoc ????
:DDDDDDDDDDDDDDDD
Ake zufale.
Som myslel ze mate vacsie kalibre...........
uff
gramatika je prva chyba nedostatku tvojich arrgumentov
sudruh ma BOBKY ?
ja by som neoplul ziadneho cloveka (ani rysavca tvojho typu)
sry
nase hodnoty sa odlisuju
mna penazenky nasich spoluobcanov na rozdiel od vas rysavych nezaujimaju
preco ?
vasa 3. liga je srandovna
na viac nemate ked posielate kadejakych nizkorozpoctovych terejov ?
mozno raz aj ty dosiahnes uroven Ficoolandu :DDDDDDD
potom sa pohrajkame
dnes uz teba nemusim
sry
si vtipny sudruh
mozno ti oly hodi kosticku :DDDDDDDDDDDDDDD
snaz sa
:DDDDDDDDDD
to naozaj vidno
ale samozrejme ze na vine je klavesnica a nie tvoj TETRAPACK
daj si aj za mna sudruh
nech maju rysavci co najdlhsi zivot ....
tak sa setri
mozno v nadseni oplujes svojho sefa
staci ked mu povies ze si netusil :DDDDDDDDDDD
Zavolaj kamaratov.
Ocividne ti dochadza dych, sudruh.
Pre teba premie nebudu.
Prehral si na body aj ked v pocte nadavok suverenne vitazis.
Zvykaj si sudruh.
Nie vsetci Idioti volili bolsevikov ako ty.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odporúčame