Punto.
Skus prestat prenasledovat svojho pana.
Co viem ?
Mam zahodit 30 rokov zivota bez strachu z bolsevika ?
Kolko z Vas malo tu odvahu ?
Namiesto toho dnes strkate rypaky do..................
prave ucho sudruha musi byt vzdy lave lebo inac popiera idey SMERu a KSS...
:DDDDDDDDDD
konecne ?
skus sa spytat na pocity 90% prislusnikov SMERu
Oni ti dokazu lepsie popisat ich pocity strachu a frustracie v 89.
Ci ty si tych ostatnych 10 % na klavesnici ?
Bolo tu kadejakych virtualnych Bronxov ci Amerik.......
klud.
Videl som aj ine kreatury
pohlad na vas bolsevikov dokaze vyvolat len usmev ci lutost
mozes si vybrat ale lutovat sudruhov nebudem :*DDDDDDDDDDD
JJ
chapem
otazka pred odpovedou
mozno mas strach sudruh
ja pockam
hadam sa do vtedy nepo*s*eries.....
:DDD
Ja pockam
mozno ti niekedy dojde :)))
niekomu to moze trvat par rokov
no vidis to.
A co my spolocne socialna demokracia a 3 nasobny skrachovany minister na
diskusii ?
"co ma co spolocne spolocenske zriadenie (ak sa to tak da nazvat) s inteligenciou?"
Naco to chces vediet ked to aj tak nepochopis ?
A ja tvoju memory card nemienim prepisovat.
Sloboda je viac ako vy "pucfleci" :DDDDDD
mas skusenosti ?
tak sa nehanbi a podel sa s nami s tvojim holym fafafafaf........:))
Je obdivuhodne tvoje CTRL
Tvoja prislusnost k stadu je vzorom.
Mas aj nieco svoje pochadzajuce zo spodiny lebecnej ?
vase hodnoty su niekde inde suruhovia.
navsak ad prostatou vitazi ROZUM
ok,vam to nic nehovori
staci bukat v rytme stada
proste pre boslevika je intelekt kapuitalisticky prezitok :DDDDDDDDDDDD
naco sa rypes ?
mohol si si aspon od novembra vyprat gate... :DDD
Klidek.
Nakadene ste mali vy sudruhovia.
Mozno si ty v tej dobe tahal dracika na pieskovisku takze problemy dospelich ta obisli.
Zazil som plac a strach vas sudruhov.
Naozaj si myslis ze zlociny bolsevizmu a SMERu su nedostihnutelne ?
Necudo.
Nie vsetci mali pocurane nohavice v 89.
Dnes mas hrebienok zajtra mozes mat sibenicka :DDD
Klidek.
Ja som kludny avsak daleko od tvojho stromu.
.........
Dobru noc aj tebe :)
Pochopitelne
4 bolsevici dnes tromfnu 4 inteligentov
kto vsak bude robit na ich emisie ?
Svetlana ?
Odporúčame