Solidarne si zabudol na AURORU .....
Skuste si vsimnut agilitu a rychlost rozhodovania US ked je vo vlade pravica ci lavica.
Objektivita ocividne visi na podvazkoch Svetlany Ficovovej :DD
Takze som trafil.
Presvedcenie nejde len od srdca ale treba aj kusok intelektu a nie od € ci inych zaujmov.
Prajem ti aby ta tvoja nenazranost raz nezadrhla.
No vidis to. Zivot je aj o inom ako o sudruhoch :D
Netreba brat spotene € na ukor spotenych.
Hra na socialnych vam velmi rychlo praskne...
Obvykla Forma ?
Myslis Gardista_Komunista_volic Smeru?
Mozem suhlasit :)
Beriem tvoj nazor aj napriek tomu ze tvoje samonasieranie potlaca tvoj intelekt ktory mozno na koniec ani nemas ale ako optimista dufam ze v tvojom zivote si sa on potkol.
Apropo_mnozes sa hadzat o zem ale epopeja gardista_komunista_Smer_ je evidentna aj napriek tomu ze ti mozno cvrkne.
Nemas pravdu.
Prikladom je Yazaki
Rumunski a Ukrajinski zamestnanci mali kazovost 2n az 3 nasobne vysiu ako slovaci avsak 3 nasobne nizsie platy
Skus hadat kde dnes sidli yazaki.
V Prievidzi svieti prazdna fabrika bez 3000 zamestnancov.
Bohvie co vravia na Gustovu "otocku" obete bratskej pomoci.
Ale arizovalo sa ci normalizovalo standartne.
Skoda ze Brano a jeho pucflekovia si to nemozu pamatat...
Na rozdiel od ich agility.
Ako klise je to vsak fajn.
Narod ziskava skusenosti zo svojich preslapov .
Je pravdou ze niekedy to moze trvat par generacii.
Tu dnesnu staci pretrpiet........
Mozno bude na rade ta dalsia.....
a mozno este ta dalsia dalsia....
Skoda ze nas to uz nedostihne :(
O com to trepes ? Vedome mutis vodu a klames !
To si si nedal ani tolko namahy aby si si pozrel samotny zakon ?
Vlada ani parlament v suvislosti s vyssimi platmi sestriciek nenariaduje ziadnym sukromnym zariadeniam,
podnikatelskym subjektom ci súkromnym ambulanciam zvysovat platy sestriciek.
Proste taky zakon neexistuje !
Asi si zle pocuval kibicov ked si sa chystal "trotlovat" na diskusiu.
Optimalizovane pre SMER je to o 10% vyssie ?
Este ze je s vami sranda sudruhovia.
A s tym cervenym IQ si naozaj zatal :DDDDDD
A kde sa ukazalo ? Na Sumracnej ? :DDDDDD
Grc ako ti dvaja pionieri nad tebou :DDDD
Co ked niekto da na ÚS navrh na zastavenie zmluvy o tvalom eurovale?
Vychadzajuc z logiky ÚS >
1. peniaze na euroval si musime pozicat takze ich nemame t.j. chybajuce financne kryrie
2. nesystémovosť kedze pomoc je iba pre vybrane krajiny
:DD
" Peniaze na 2. pilier môžu byť - ak tí, ktorí v ňom budú chcieť byť, budú si tam dávať peniaze zo svojho".
Este nam neznalym skus povedat ake peniaze si davaju do 2. piliera jeho ucastnici ked nie svoje ?
Aky je rozdiel oproti zvysovaniu platov lekarom ?
Smer a setrit ?
Nespasuj sudruh.
Este aj poistky na auta ste mali drahsie :DDD
Samozrejme ze za 3 roky neklesli alebo len mierne.
Sudruhovia sa takto snazia ospravedlnit stupanie ich nominantov po vlastnych Ho*W*nach z minulosti.
Chaby pokus lebo nemas pravdu :P
Fungovalo on-line poistenie a konkurencnych tlakov poistovni bolo dost.
PZP na typ vozidla Škodu Fabia s objemom motora 1,4ccm sa
v r.2009 pohybovalo vo vyske 87,19 € - 260 €
(nad 200 € len Alianz, vsetci ostatni pod 200 €)
http://goo.gl/s4QXK
http://goo.gl/QwZxl
ht tp://goo.gl/WxETB
http://goo.gl/JHQ5b
V jednom sa vsak da suhlasit >"...logicky(SMER pri koryte) bola cena vyššia ... "
:)))
Stat neprisiel o miliony.
Stat usetril min.10% oproti vlade bolsevika.
Ze by stado a Rysavec o tom nevedeli ?
Aj ty Brutus ?
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Klidek.
Staci mat nervy na spravnom mieste.
Ak to nedokazes tak si vyser OKO.
Si len dalsia babka ktora sa tvari ze je LEN OLMO.
Odporúčame