Vydno ze to poznas :)
Sudruh je byvali komparzista ?
Istoti ta vytiahli zo sra*ciek zivota ?
A ze vraj narod volil spontanne rywavcov :DDDDDDD
Vydno ze to poznas :)
Sudruh je byvali komparzista ?
Istoti ta vytiahli zo sra*ciek zivota ?
A ze vraj narod volil spontanne rywavcov :DDDDDDD
zacyklujes sudruh
naozaj nemas odpoved ?
Skus a posnaz sa.
Kto ma cuchat vase prdy ?
ja viem
Aj vacsie hovada od teba mali velke svaly za klavesnicou
avsak vzdy ich realita zivota prefackala a posadila do miesta rysavych pucflekov, proste tam kde patrite
medzi beznazorove rohozky ci podlozky pre sudruhov...
budes starsi a mozno raz budes mat rozum
APROPO_skus mi nezasierat moj monitor tvojimi rysavymi slinami
Dakujem...
:DDDD
Necakaj ze ta budem lutovat
Svoje komplexy si vyries sam.
Netreba obtazovat slusnych nerysavcov..........
pre teba ?
som ti hovoril ze si lahke susto
lepsie nemate ako tvoj deficit inteligencie ?
nadavkami svoje racio nevytlacis hore.......
Je pochopitelne ze tvoj deficit je pre rysavych dobrou jednorazovou akciou....
ale tu kupis kdekolvek vo vietnamskom obchode...
Uc sa, ako vam vravel Lenin
Inac si len na smiech
pochopitelne
ego vam nic nehovori sudruhovia
:DDDDDDDD
setri sliny a pluvance sudruh
este ich budes potrebovat
Stresujes sudruh.
Mas nieco v klude tvojej mysle ?
Kde si nechal Poseru ?
Ci jeho nick anaJ je tvojim xxxxx nickom ?
Ci ste taki posrati ze potrebujete imaginarnych sudruhov ?
Sudruh
Som tu dlhsie ako sa tvoje ego 12 x vyklulo a ver tomu ze nikdy som neminuskoval a obzvlast nie vas sudruhov s rysavymi komplexami
:P
no vidis to.
daj dole teple ponozky a mozes sa tvarit ako demaskovany normalny clovek
pred stadom budes stale hrdinom
oni vas komunistov miluju
ich vyhodou nie je rozum ale nostalgia
vasa vychcanost to velmi dobre vie
:DDD
Vitaj husakovec
Sudruh zavolal pomoc ?
Preco teba ?
Take lahke susto :))))
Ako vidim zilu ti nechali ale tvoj rozum nejako poklesol.
Mozno s tvojej strany to bol charitativny dar ci nemohlo poklesnut to co neexistovalo ?
:DDDDDDDDD
Sudruh, zvykaj si.
Komunisti boli vzdy na urovni Humberta.
Nieco zvlastne ale stale na smiech :DD
To si ako na to prisiel sudruh ?
Mas komlexy a tvoje presvedcenie ti brani ist s pravdou von ?
Viacej na smiech ako ficoovolic uz naozaj nebudes.
Pusti na volno svoje emocie ci budes drzat chrbat Branovi a Robovi ?
Klidek.
Vas komunistov v Smere sa to netyka :DDD
Sekty maju stabilne stado.
Veru je iny ako o tom ze SMER ma 50%
Musis si zvykat na realne zmeny pocasia na Slovensku ktore sudruhovia a ich majitelia nedokazu ovplyvnit.
Sudruh.
Mas zvlastne inteligencne spojenia.
Mohol by si povedat kde si ich ziskal ?
Ci v tvojom prostredi hraju prim sprosti a dnes ked stretnes normalneho cloveka ti to pripada zvlastne ci dokonca protistatne ?
Kto vas bolsevikov pasoval za beznych ludi
Vase velkohube Istoty ktore kradnu peniaze ludom z vreciek ?
Ci pohrdas 4 milionmi Slovakov ktori nevolili vas komunistov zo Smeru ?
Mas pravdu.
Oni uz tu nie su a hned sme v onom.....
Stacilo par rysavych bolsevikov a Ondrusova suita na diskusii.....
A preco by mali Slovaci verit ked su pri koryte Istoty ktore nepotrebovali ani 100 dni aby zacali siahat na vrecka beznych obcanov ?
Odporúčame