Ale ved Zapad nie je ziadny dokonaly ideal...ale je fakt, ze vo vyspelych zapadnych krajinach maju vyssiu zivotnu uroven, zabehane demokraticke mechanizmy, lepsiu ekologiu, dodrziavanie pravidiel...vacsina ludi sa ma lepsie. Netreba chodit daleko - staci sa vlakom vybrat do Viedne.
Tiez maju sudy, policajtov, basy, prizivnikov...ale hlupo a falosne vyznievaju niektore demagogicke prispevky napr. O chudobnej Amerike a bohatom Rusku a pod ...:-)


