Ja som Ta pochopil ale Ty mna nie, trosku som to zlahcil :-)...ale moj nazor na sudnictvo a Harabina je opacny ako Tvoj - ak ma justicia korektne fungovat tak musi byt bez Harabinizmu a spol.
Ja som Ta pochopil ale Ty mna nie, trosku som to zlahcil :-)...ale moj nazor na sudnictvo a Harabina je opacny ako Tvoj - ak ma justicia korektne fungovat tak musi byt bez Harabinizmu a spol.
Ja si to nemyslim, lebo pojem "najvyssie svetove kruhy" je podla mna nezmyselny, hlupy pojem...o.i. aj preto, lebo nikto ich nevie korektne identifikovat (okrem Tvojich Rockefellerovcov :-)
A Bednar, ako typicky konspirator, spriada mozne i nemozne dokopy, prekrutene a vytrhnute z kontextu.... a pouziva nekonkretne, vseobecne frazy...
Schvalne - poziadaj ho aby tie "najvyssie svetove kruhy" identifikoval :-)
Z Tvojich prispevkov je zrejme, ze si osobne angazovany v otazke Harabina...
Ale aj tak to prehanas s tou istotou "atentatu" :-)
V tom je problem - v Tvojom videni sveta, vravis ze Harabin je moralny genius ? ...v Tvojich presvedceniach...:-)
Nechces sa nad tym zamysliet?...aby si nezacal tvrdit, ze vsetci jazdia v protismere ...:-)
Nie je to tak - predstav si, ze viceguverner NBS bude pred kamerami vykrikovat na guvernera "je psychicky chory, ved sa pozrite na jeho oci"...alebo namestnik GP na GP...
Nespochybnujem jeho odborne znalosti, ale ako clovek je nedoverohodny.
Ty si aj wiwan? :-)....keby som chcel napisat co vsetko mam proti Harabinovi tak tento priestor by nestacil ..... ale specialne pre Teba jedna vyhrada voci Harabinovi - chova sa ako idiot.
A ked je vsetko podla Stvoritela - tak veriaci sa maju dobre, lebo keby frflali na zivot, politiku atd....tak by vlastne frflali na Stvoritela, jeho Zakon a Poriadok ...:-)
Bud verime ale tapame vo vecnej neistote...klasika Janko :-)
Daj nieco o tom Zakone a Poriadku :-)
Ach Bednar...pises strasne kraviny...neidentifikovatelne "najvyssie svetove kruhy" sa budu musiet nad Tvojimi "jasnozrivymi uvahami" zamysliet a prehodnotit svoju strategiu :-)
To by sa mozno dalo ale sudcovia maju sudit a nie operovat.....kazde ludske piko z Harabina znamena zlo pre justiciu :-)
A jednemu nemcovi raz nenastartoval opel...a susedovi sa pokazila kosacka :-)
Si si isty ze rozumies pojmu "v poriadku" ?
Odporúčame