A to ma znamenat, ze Harabin je v poriadku?
Nemam ho rad ale rozhodujuce su vysledky - vyhral par osobnych sporov ale justicia sa pod nim ponorila este hlbsie do bahna...az ked Harabinovci "vymru" moze zacat poriadok v justicii.
A to ma znamenat, ze Harabin je v poriadku?
Nemam ho rad ale rozhodujuce su vysledky - vyhral par osobnych sporov ale justicia sa pod nim ponorila este hlbsie do bahna...az ked Harabinovci "vymru" moze zacat poriadok v justicii.
mas nieco s usami? :-)
Vsetko zle ma zdroj v Amerike a vsetko dobre pochadza z Ruska? .-)
clanok "by Marek" ? :-)
Seriozne clanky su vacsinou podpisane plnym menom autora, ktory je citatelny.
Co vies o Nemesis.sk? :-)
dajme tomu, ze mas pravdu (vies o kolko viac ludi teraz umiera na zimu oproti zmrznutym za socializmu?)
ale na druhej strane je viac ludi, ktori nielen ze sa citia slobodnejsi ale aj sa objektivne maju lepsie ...
Idealna spolocnost neexistuje, co samozrejme neznamena, ze ludia ktori chcu pracovat (aby neboli v zime a o hlade) by nemali mat podporu (aj) od statu...
Ty si rozhodol, ze kto je vojnovy zlocinec? :-)
Lebo ti, ktori boli legalne odsudeni - ti su (po)trestani...
Ano.sloboda je dolezita - ale ked budes slobodny a pritom hladny a bude Ti zima - kvalita Tvojho zivota vysoka nebude :-)
Neprimerana reakcia...si zavisly na negativizme ku kacktusssikovi alebo mas problem sam so sebou?
Vypredavaju? :-)...uved konkretne cisla a emisie...ale v principe - ak niekto nema peniaze a ma cenne papiere - tak ich preda aby mal peniaze...:-)
Mozno z legalizovanej prostitucie...inak je to hlupost.
Ak tomu nerozumies tak diskusii, kde sa pise ekonomike, sa radsej vyhni :-)
HDP a prijem RF klesa a im rastu statne rezervy?...kde na to chodis? :-)
Krytie zlatom platilo pred desiatkami rokov...skus si pozriet vymenne kurzy :-)
Musis vediet velmi dobre po rusky...ale slusne stranky su vo viacerych jazykoch :-)
A za ten papier su rusi ochotni platit stale viac...:-)
A napriek tomu je za dolar ci euro stale viac ovela hodnotnejsich rublov...:-)
..a v Juhoslavii vraj zakalaju bez povolenia...a par eskimakov ochorelo z neznameho dovodu...:-)
Odporúčame