Naozaj Ti nedochadzaju tie sprostosti o ktorych pises ?...co vies o Extraplus?....vies, ze ho viedol ten Meciarov demagogicky saso Kapusta?...atd...
Naozaj Ti nedochadzaju tie sprostosti o ktorych pises ?...co vies o Extraplus?....vies, ze ho viedol ten Meciarov demagogicky saso Kapusta?...atd...
A ty samozrejme povazujes podobne nezmysly za pravdive a ani Ta netrkne, ze za tie roky sa o tom "zakernom plane" nikto nedozvedel a vies o tom len Ty a par vyvolenych krmenych z rovnakeho zdroja...:-)
Rozumies pojmu "parita kupnej sily" ? :-)
Na takuto prihluplu demagogiu sa neda rozumne reagovat...:-)
Vravis, ze kto nema bazen pred Jehousom nemoze byt mudry? - vedel by si to upresnit? Pod Jehousom myslis krestanskeho boha alebo boha vo vseobecnosti? ...lebo tych ostatnych je viac :-)
Rozumnost je znamost Najsvatejsieho?...to som naozaj nevedel...:-)
Oni, ti zli...len Ty a par sukmenovcov "viete", ze Vladko o nicom nevedel...
Ano, Miso S. je chytry, inspirujuci, pracovity...rozmyslam, ci niektore jeho vizie vyrazne predbiehaju dobu alebo je v nich viac "IT deformacie"...:-)
Mozno by stalo za uvahu, keby si si blog po sebe najskor precital, zamyslel sa, upravil ho...a az potom poslal...:-)
Hmm...niekto studuje nasledky Cernobylu pol zivota, Ty si vypocujes jednu reportaz a hned vies, ze vsetko robi(l) zle?
Ty to musis mat v zivote velmi jednoduche - nemas rad Smatanu a spol a preto musia byt "pseudokrikluni a fanaticky umierneni..."...atd...:-)
Ty si srandovny Janko s tymi pokrutenymi teoriami :-)
"Tvojou logikou" je vsetko jasne a dane...paci sa mi ako uz izraelsky lud mal vysvetlene modernou vedou pochopene vedecke pravdy...:-)
Nie, vacsina svojpravnych obyvatelov Slovenska by taketo bludy nepisala :-)
Sorry, mal si cerstvejsie informacie - pred par dnami bol zvoleny :-)
Zahada, ktoru niektori s klapkami nikdy nepochopia - nie je zahada pre vsetkych :-)
....co automaticky neznamena, ze Bugar robi vsetko spravne.
Odporúčame