Neviem ci tie..nazvime to "myslienkove konstrukcie" v blogu su viac "strasidelne" alebo smiesne...:-)
Neviem ci tie..nazvime to "myslienkove konstrukcie" v blogu su viac "strasidelne" alebo smiesne...:-)
Neviem ci "osloveni" zareaguju tak Ti to skusim vysvetlit ja...hmm....ale to by si mal rozumiet zakladnym ekonomickym pojmom...a nepliest si temy :-)
Naozaj si taky naivny ked pises ze Bednarove blogy (= kombinacia neoverenych informacii a autorovych vymyslov) Ti davaju viac ako "demokraticke" media?...mozno by stacilo obcas si precitat seriozny zdroj...a porozumiet tomu :-)
Prehnane pateticke..lomcovali s Tebou emocie alebo je to Tvoj standardny prejav a videnie sveta? :-)
Co je pre Teba smutne moze byt pre inych vesele....nehovoria Ti blizki, ze by si sa mal niekedy usmiat ? :-)
...namiesto pouzivania dramatickych patetickych slovnych spojeni....s nezmyselnymi zavermi...
Ako pre koho...verim, ze podobne fantasmagorie budu len v diskusii...
Asi si myslel minimalnu mzdu - ale ta je tiez vyssia :-)
Priemerna je vyse 800 eur...
A pritom je to vsetko jednoduche...sankcie rusom skodia ( ekonomicky aj EU ) a je naivne si nahovarat, ze im v skutocnosti pomahaju zosilniet a zbohatnut...
Aj ked je mozne sa na to pozriet aj takto - co Ta nezabije to Ta posilni :-)
Najviac sa mi paci veta "Hoci vedomie existovalo aj v nepriestorovej dimenzii, bolo schopne sposobit velky tresk" :-)
Vedel by si to vysvetlit? ...si schopny spojit vsetko so vsetkym :-)
... 4/5 sveta bibliu necitali - to znamena ze ich zivot nema zmysel a skoncia v pekle? :-)
ja si ten Tvoj blog o gigantických kozmických transformáciách precitam...
...ale co si chcel povedat tymto blogom? Ze v Nemecku su rozne nazory ? :-)
Ach Lenka...z Tvojho pohladu vyplyva, ze cim vacsie sankcie su a cim dlhsie trvaju - tym je Rusko silnejsie a bohatsie...alebo je to inak? :-)
Odporúčame